Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megijedtek a nagyon szép és okos nőktől? Ezeknek a nőknek nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, beszélgetek egy 30-hoz közelítő csajjal, akinek PhD-je van és úgy néz ki, mint egy modell, annyira sportos és jó a genetijáka. Nekem csak egy Bsc-m van, arcra átlagos vagyok, fizikailag izmos (évek óta sportolok, kondizok) magas, de mégis alulképzettnek és nem elég jól kinézőnek érzem magam ehez a nőhöz.


Tényleg a bárkit megkaphat kategória, biztos millió jelentkező lehet nála. Nehéz ezeknek a nőknek, pl szűrni? Sok pasi meghátrál?



ma 17:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%

Igen, sajnos a férfinak kell az, hogy a nő felnézzen rá. Hogy a férfi érezze azt, hogy ő az értékesebb.


😂😂😂🤡 jjjezusom

ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%

Ne haragudjatok,de én a tízes vàlaszoló véleményét osztom!

Tényleg azok az úgymond jó csajok maradnak hosszú távon parlagon,akik belül hisztis kishercegnők maradtak, képtelenek felnőni és egy pszichológus meggazdagodna a mentàlis problémáikból.A többi csak rizsa-írom ezt nőként.😎

ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%
Hát én is bólogatok a #10-el. Itt ezen az oldalon is az megy, hogy "suba a subához", a nő nem nézi semmibe azt a férfit akinek nincs diplomája, nincs nagyon jó keresete, nincs autója, nincs villája és még sorolhatnám. Akkor se jó ha elvált, akkor se ha gyereke van, vagy van valamilyen hobbija amit űz versenyszerűen mert rá nem jut idő. Semmi se jó. Ha megszólítja akkor hogyan is képzelte, vagy miért úgy szólította meg, miért néz rá többször. Sőt az is gond ha nem percre pontosan ír vissza, vagy nincs állandóan jó reggelt/éjszakát üzenetek. Tényleg az ég adta világon semmi se felel meg. Itt írják csapatostul, hogy ők lejjebb az igényeiket nem adják, de az eszükbe sem jut, hogy megugorhatatlan amit elvárnak idegen férfiaktól. De azért ágyba bújni bújnak ahhoz elég a "kémia", az se baj ha foglalt, sőt még jobb. Büszkén hirdetik, hogy inkább egyedül mint tőlük alattvalókkal. Én nem csodálkozom, hogy kutyának nem kellenek párkapcsolatra, csak szexre elég jók, vagy, hogy a férfiak nem mernek közeledni mert annyira beképzeltek/önbizalom hiányosak.
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%

Ilyen nő vagyok. Logisztikai diplomás, 2 nyelven beszélő, jól kommunikáló, mások által csinosnak és szépnek mondott 29 éves nő.

Rengetegszer látom, hogy a férfiak nem mernek megkörnyékezni, csak zavarban vannak a közelemben. Igen, megijednek az ilyenektől a férfiak, mert a legtöbbnek csorbul az önbecsülése, letöri az egóját, hogy a nő is úgymond nyeregben van hozzájuk képest. (Várom a lepontozást! De az elmúlt kb 2 evben tobb férfival is ahogy ismerkedtem, nem tetszett nekik hogy teljes mértékben a saját lábamon állok és lényegében nélküle is teljes lenne az életem). Egyébként csak annyit várnék el egy pasitól, amit én is nyújtani tudok: jó szex, jól főzök, jó partner vagyok, megértő, vicces, jól keresek, nem vagyok elhízva. Mégis borzasztó nehéz így is a párkeresés, az egész világ amúgy is kifordult magából.

Na de a kérdésre a válasz:

Igen, megijednek. Vannak orvos és mérnök barátnőim. Ugyanezekkel a problémákkal küzdenek. Egyszerűen a férfiak többsége nem tud mit kezdeni egy "nem elveszett" nővel, ergo aki nem szorul segítségre.

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%
Jól van már mi az, hogy mit kezdeni. Nincs mit kezdeni mert messziről látszik, hogy milyen nagyképűek vagy azért, hogy ők mennyire okosak, gazdagak, vagy szépek. Aki meg mer velük kikezdeni az csak megfekteti őket hisz rájön, hogy felszínesek. Minél "elitebb" annál inkább a szerelmi kapcsolatai nem jönnek össze mert az érzelmi intelligencia hiányzik belőlük. Rendesen lerí róluk.
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán hozzánk sem szólnak. Nem, nem vagyunk flegmák, se nagyképűek, sem nem rí le rólunk semmi.
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Most írtad, hogy nem mernek közeledni mert nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy nincs rájuk szükség! Ez nem beképzeltség? Dehogynem. Egy csomó férfi szólna ha nem az lenne a fogadtatás, hogy takarodjon mert perverz, vagy kangörcsös. Némelyik meg is teszi, de a nő azzal rontsa el, hogy azt hiszi meg fogta általa az Isten lábát. Elkezd játszmázni. Ő nem ír rá először, ő nem hívja vissza randira. Mellette még ismerkedik több személlyel bár azt hazudja, hogy nem, vagy mennyire oda van érte. Nem a férfiakkal van a gond ilyen szemszögből nézve. Nagyon sok nő túl sokat képzel magáról, túl rafinált, önző és a testén kívül mást nem tud nyújtani hiába lexikális tudást értve okos. Persze sok férfi mást nem is keres és a nő csalódik. De aztán a többi férfin vezeti le aki nem tehetnek róla. Igazság szerint a két nem egyre selejtebb. Viszont a kérdés nem arra irányult. Egyáltalán nem meglepő, hogy a férfiak nem mernek kezdeményezni mert azonnal valamilyen hasfalmetsző Jack csak azért, hogy a vonaton több ember társaságában a nőre rá mert nézni.
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit olyasminek tűnik a kérdés, mintha a kérdező beakarná magának magyarázni, hogy "nem ronda vagyok, hanem okos és szép, ezért nem akar senki se velem lenni, mert félnek!"


Ez kb. az itteni incelkérdések alapja is, hogy a kérdező igyekszik magát meggyőzni valami baromságról, mert a valóság fájdalmasabb volna.

ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
Én ismerek intelligens és szép nőket, akik kedvesek és jó a természetük. Nekik semmi gondjuk az ismerkedéssel, nem "félnek" tőlük a férfiak.
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
70%

#14 nálam nem arról van szó, hogy jobbnak kell éreznem magam a nőnél, különben nem tudnék vonzódni hozzá. Én vonzónak tartom ha egy nő, tanult és intelligens.

Igazából mindig a nálam okosabb nőkbe szerettem bele.


A probléma az, hogy a nők jellemzően felfelé választanak. Akármennyire csábító számomra egy olyan nő mint te is, akármennyire szeretném elhívni randizni, nem mernék próbálkozni, meg lennék róla győződve, hogy el lennék utasítva. Azt gondolnám, hogy úgyis foglaltak vagyok, vagy csak sorba állnak nálatok a sikeres üzletemberek.


u.i.: nem pontoztalak le :)

ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!