Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetek nagyon vonzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek nagyon vonzó a felszínes lányok számára?

Figyelt kérdés

ma 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mit akarsz elérni.

Ha csak simán szexelni akarsz velük, akkor feltételezem, hogy elég ha van egy normális megjelenésed, magabiztosságod, pénzed, és meg tudod jól dugni a nőket (azt úgyis tovább adják, ha jó vagy az ágyban).


Ha ennél többet akarsz, hogy megtegyenek neked bármit, akkor jól kell ismerni az emberi lélektant, hogy megfelelően tudd őket manipulálni.

ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem egy lányban a legnagyobb érték hogy mennyire szép és megfigyelésem szerint általában amelyikük hasonlóan gondolkozik nagyon igényes a külsejére, különösen divatos, nagyon szép, mindig kiválóan mutatkozik.


Viszont férfiként nincs ennyire egyszerű dolgom mert konkrétan nem tudom mire vágynak leginkább az ilyen lányok. Tehát mi az ideáljuk külsőben személyiségben viselkedésben stb.

ma 10:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes lányokhoz pénz kell,és jó megjelenés.

Amelyik meg nem ringyó,az úgyis leveszi,hogy te milyen frlszínes vagy,nem fog veled foglalkozni.

A butácskákat fogod tudni manipulálni,de abban jónak kell lenned nagyon.

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2


Most elgondolkodtam azon, hogy volt-e már felszínes csajom. 😆

A legelső barátnőm annak tippelném, bár lehet, értelmes nő volt, csak én voltam hozzá hülye. 😅


Szerintem a magabiztosság a kulcs hozzájuk. Ha látják egy pasin, hogy bizonytalan, fél tőlük, az hátránnyal indulhat, legalábbis most így gondolom. #1 voltam

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sőt. Biztosra szinte mondom, hogy a félénkség hátrány lehet. #2, #4 voltam.


De egy kérdés: honnan tudod, hogy egy nő mikor felszínes?

Szerintem azért, mert jól néz ki valaki, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy felszínes.

Egy csúnya nő is lehet felszínes...

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mit takar a jó megjelenés férfiként? Ez az amire sose tudnak igazán válaszolni.


A pénz is érdekes, van a számlámon és megtakarításban is nagy összeg. De ezzel nem tudom hogy lennék vonzó, mondom neki pénzes vagyok vagy mi? Vagy hivom lakásom egyikére? Másik kételkedem benne hogy fiatalabb számára olyan fontos, ez inkább már idősebb providert kereső nőknek lehet szempont. Vagy max szétszolizott faragott de az nem szép nem érdekel.


Honnét tudom hogy felszínes?

Nyilván ha annyira fontos számára a felszín akkor erőn felül ad a külsejére jó eséllyel lesz szép vagy nagyon szép.


Míg akik számára annyira nem elhanyagolja magát és inkább munkára, tanulásra, vagy hobbival foglalkozik. Lehet látni smink nélkül nem tökéletes egyenesre vasalt hajban, igénytelen nem lányos öltözetben, és fenékre sem edz ilyenek

ma 10:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Manipuláció hol lehet róla olvasni? Meg konkrétan hogy kell?
ma 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Jól kell kinézned. Ez született dolog nagyrészt, szóval legyél magas és jóképű. A közhiedelemmel ellentétben a nők sokkal inkább a külsőt preferálják és fontosabb számukra a külső megjelenés, a külsőségek mint a férfiaknak. Saját magukra is vonatkozik ez és a potenciális randi partnerükre is.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Épp az, hogy a közhidelemmel ellentétben a nők NEM a külsőt preferálják.

Ezek a rosszfiúk pl. általában sosem azok a tipikus szépfiúk, max annyi, hogy magasok, de ennyi.

Tipikus bűnöző fejük van, és mégis tetszenek a nőknek, mert magabiztosak, dominánsak, kemények.

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!