Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövérkés nő miért akar edzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérkés nő miért akar edzett párt magának? És ha egy ilyen pasi lepattintja, miért mondja azt hogy a férfiak felszínesek? Nem pont ő maga az, aki felszínes?

Figyelt kérdés
És ha valóban nemek közötti egyenlőség van, miért nem inkább hasonló testalkatú embert keres magának?

júl. 6. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése. Én is kövérkés nő vagyok és mégis legutoljára egy sportos alkatú, nálam fiatalabb férfi tetszett meg. Ezt nem én szabályozom. Tény, hogy labdába se rúghatok nála, de attól még nem felszínesezem le, mert neki a vékony, sportos nők jönnek be.


Amúgy meg egyik exem sem volt a zsánerem külsőre (nagyon aputestűek vagy épp vékonyak voltak), mégis szerelmes voltam beléjük.

júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

"Kövérkés nő miért akar edzett párt magának?"

Mert az edzett férfi vonzóbb, valószínűleg jobban teljesít az ágyban, magabiztosabb stb.


"És ha egy ilyen pasi lepattintja, miért mondja azt hogy a férfiak felszínesek?"

Valószínűleg a csalódás mondatja vele. Próbálja felmenteni magát, hogy vele semmi baj nincs, csak a férfiak a gonoszak.


"Nem pont ő maga az, aki felszínes?"

De, benne van a pakliban.


"És ha valóban nemek közötti egyenlőség van, miért nem inkább hasonló testalkatú embert keres magának?"

Ha válogathat az edzett és löttyedt testű férfiak között, akkor nyilván az előbbit fogja preferálni. Feltételezem, hogy ezzel te is így lennél.

júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert az igények nagyok őt el kell fogadni ahogyan van de ő nem fog egy hasonló pasit. Ilyen világ van. Plus size meg ilyesmi sajnos.
júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Mert az edzett pasi tetszik neki.

Mert a pasi külső alapján itéltemeg.

De az mármint felszínes a kövérkés nő...de elsőre mindenki az,mert a külső az amit látunk. Igen sokkal könyebb lenne ha fejün fölött lebegne egy belső tuljdonságokat hirdető transzparens,de nincs.

Max ha odamegyünk és:szia Betti vagyok. Kitattó,hüseges,inspiratív és szeretek szopni. Majd várja választ Betti.

-Peti vagyok...ööö szeretek gyurni,és én is kitartó vagyok 40 es bicepsz! Hüséges vagyok? Ja nem! STB...

júl. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagyon edzett, meg sportos, de azért mondhatni elég sportos testalkatom van, nincs rajtam semmi felesleg, jó kondiban vagyok, egész nap bírok fizikai munkát végezni, stb. Sokan jó pasinak tartanak, mondták, nem beképzeltségből mondom. A barátnőm pedig kifejezetten duci. És szeretem. Nemcsak ő akart engem, én is őt, udvaroltam neki. Nekem kifejezetten bejön így ahogy van, nagyon izgató, és szuper a szex is. De a belső értékek legalább ennyire fontosak hosszú párkapcsolatban. Voltak vékony nőim is előtte, mindegyikkel megégettem magam, és a szex is messze nem volt olyan jó, mint amennyire elvoltak szállva maguktól.
júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a férfiaktól is kérdezhetnéd….mennyi olyan férfi van aki koránt sem helyes, alkatilag is átlag vagy elhízott vagy igénytelen DE neki kb egy szupermodell csaj kell! Jönnek az elvárásaikkal ők meg az 5%át sem ütik meg.

Tudom ez fájni fog, de ez sokkal gyakoribb😅

júl. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az addig rendben van sztem, hogy arra vágyik, az tetszik neki (amennyiben ez a saját ízlése, nem pedig azért az, mert a média szerint az oké). Az ízlésen nem lehet változtatni. Viszont megsértődni a visszautasításon, felszínesezni a másikat ilyen esetben nagyon felszínes és proli dolog nemtől függetlenül (mondom ezt kövérkés nőként).
júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!