Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek nehezebb párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek nehezebb párt találni online platformokon? A férfiaknak, vagy a nőknek?

Figyelt kérdés
Értsd: Egy átlagos regisztrált férfi, vagy egy átlagos regisztrált nő fog előbb párt találni online platformokon?

jún. 30. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, egy átlagos nőnek előbb lesz párja
Nő vagyok, egy átlagos férfinek előbb lesz párja
Férfi vagyok, egy átlagos nőnek előbb lesz párja
Férfi vagyok, egy átlagos férfinek előbb lesz párja
Egyéb
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, mennyire válogatós az egyed, nekem átlagos 30-as férfiként is van / lenne elég match, de utána még le kell szűkíteni, hogy ki is alkalmas párkapcsolatra.


Szerintem nők sem bírnak egyszerre több emberrel normálisan ismerkedni, szóval talán nem múlik annyira a nemeken.

jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Férfiaknak. Nők már egyáltalán nincsenek ezeken, csak botok, a nők live ismerkednek 16-18 éves, jó genetikájú, min 180 centi magas, mayx 70 kilós széparcú tinifiúkkal
jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Egy átlagos nőnek előbb lehet valakije; rárepül egy rakás kritikán aluli, vállalhatatlan, átlag alatti fazon. Ezt tekintik az itteni férfiak sikernek meg lehetőségeknek...

Mindkét nemnek nehéz, ha csak átlagos. Ezek a platformok nem nekik valók, ők nem érik el az ingerküszöböt, így rögtön kukázva lesznek. Nagyon jó külső ÉS képek kellenek mint "rajtengedély".

jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bicskanyitogató látni, hogy a többség mennyire rossz nyomon van és/vagy mennyire alacsony az IQ-ja és/vagy mennyire nem tud szöveget értelmezni és belátni amögé, amit a szöveg jelent.
jún. 30. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy picit lejt a pálya a nőknek.


Nem sokat csak éppen annyit amivel ha tud élni akkor egy picit könnyebben talál párt.


Ez meg abból adódik hogy a férfiak nem annyira vállogatósak. Így mindenkinél próbálkoznak, a nők így kínálat bőséggel szembesülnek.


Én az utóbbi 1 évben, mikor nézegetem a nőket társkeresőn szándékosan el kezdtem vállogatni, azóta 0 egyezés.


Csak egy picit emeltem meg a lécet és 0 siker.


Szerintem a tévesen belőtt szintek miatt vannak sokan egyedül itt a nők és a férfiak is hibáznak.


Ez van skacok.

jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb tízszer több férfi van felregisztrálva egy átlag társkeresőre, mint nő. Akkor mi a kérdés?
júl. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Legalább 705 férfi egy átlagos társkeresőn. A nők a top5%-ból válogathatnak, egy átlag nőként pár nap alatt több 100 like-ot kapsz és a matchek száma is cska rajtad múlik.

Átlag férfiként szinte esélytelen a odlog, átlag alattiként pedig bűn regisztrálni.

júl. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Pár alatt mit értünk... rendes párkapcsolatot vagy bármit? Sztem amúgy a férfiaknak nehezebb mindkét esetben, de előbbi esetben csak egy picit, utóbbi esetben nagyon (legalábbis egy patronra még a legigénytelenebb nő is kap ajánlatot, mert van sok f.agyú férfi, aki kb. egy nőstény kecskét is megdugni, mert lyuknak lyuk). A férfiaknak olyat nehezebb találni, akivel elindulhat az ismerkedés, a nőknek meg az a nehéz, hogy kiválasszák az értelmest a sok szemét közül.
júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7!

Normális vagy?

Láthatod a szavazást, nőként sokkal sokkal nehezebb a dolgunk.

júl. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!