Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nőknek komolyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőknek komolyan egy kicsit sincs lelkiismeret furdalása?

Figyelt kérdés

Ha néhány üzenetváltás után ghostingol egy csaj, az még oké, nyilván szarügy, de hát tulajdonképpen még el sem kezdődött semmi.

Na de ha valaki több hetes beszélgetés után válik kámforrá, miközben végig hitegetett, hogy igen, jó lenne találkozni, majd, egyszer, most nem jó, de ami késik, nem múlik stb, na az már komolyan mocsok dolog.

Én férfiként, és elvileg mi vagyunk az érzéketlenebbek, egyszerűen képtelen lennék ilyen aljasságra. Miért kell lógva hagyni a másikat? Miért nem lehet normálisan, FELNŐTT MÓDJÁRA lezárni?



jún. 22. 01:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Engem harom randi utan ghostoltak, ezt kapd ki. Orulj, h nem pazaroltal ra tobb idot, es idoben lelepett.
jún. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

1


És hogy sikerült ezen túllépni?


Persze így is nézhetjük, hogy rosszabb is lehetne, tudom... De sajnos nem vigasztal.

jún. 22. 02:07
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Rajottem, hogy magatol mentett meg. Es idoben. Gondold el, ha valami nehezebb helyzetben csinalna uezt. Erzelmileg eretlen, konfliktuskerulo. Nincs helye az eletemben, en rendben vagyok magammal.
jún. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

3


Szeretnék én is ilyen lenni

jún. 22. 02:11
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt, aki 8 év után tette, úgyhogy te még egész jó vagy.
jún. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Pro tip: Ha valakit elhívsz találkozni és nem mond rá határozott igent vagy ha elfoglalt és nem ajánl fel helyette egy másik dátumot, amikor ráérne, akkor hagyd a francba.
jún. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

A többség eleve csak egonövelésnek használja ezeket a felületeket és eszük ágában sincs, hogy komoly v komolytalan legyen a dologból.

Mint vmi tiktok vidi. Unaloműzőnek jó, aztán lehet tovább görgetni.

jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem női tulajdonság! Férfiak is ugyan úgy csinálják ezt. Ne idegesíts már. Személyfüggő. Én is el szoktam köszönni, ha valakivel beszéltünk pár napig. De hetekig meg felesleges dumcsizgatni találkozás nélkül.
jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Az internet világában sok embernek oda lesz a gerince,mert úgyse fog az illetővel találkozni, ezért azt gondolja akármit megtehet.
jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Segítek nőként a női szótár értelmezésében: "igen, jó lenne találkozni, majd, egyszer, most nem jó, de ami késik, nem múlik stb" - ez mindig nemet jelent, csak az illető nincs a személyiségfejlődés azon szakaszában, ahol tudna vagy merne nemet mondani.
jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!