Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nőknek komolyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőknek komolyan egy kicsit sincs lelkiismeret furdalása?

Figyelt kérdés

Ha néhány üzenetváltás után ghostingol egy csaj, az még oké, nyilván szarügy, de hát tulajdonképpen még el sem kezdődött semmi.

Na de ha valaki több hetes beszélgetés után válik kámforrá, miközben végig hitegetett, hogy igen, jó lenne találkozni, majd, egyszer, most nem jó, de ami késik, nem múlik stb, na az már komolyan mocsok dolog.

Én férfiként, és elvileg mi vagyunk az érzéketlenebbek, egyszerűen képtelen lennék ilyen aljasságra. Miért kell lógva hagyni a másikat? Miért nem lehet normálisan, FELNŐTT MÓDJÁRA lezárni?



jún. 22. 01:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Unatkozott és amig érdeke volt írogatott veled. Most már lehet van valakije, vagy épp kibékült a pasijával és nincs erre ideje, hogy veled írogasson. Semmi komoly szándéka nem volt veled. Az írogatást idegenekkel ne vedd komolyan, nekem is volt rengeteg ilyen eset, ha meg lett valakije eltűnt.
jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

Na és…

Engem 1 évig hitegetett az exem hogy szeret és össze akar velem költözni.

Végül rájöttem hogy felesleges várni rá, mivel ha akart volna, együtt is élhettünk volna. Ha akart volna, velem ment volna nyaralni , ha akart volna , bemutatott volna a szüleinek.

1 évig hazudozott, ígérgetett és végül szakítottam.

jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Dettó, mint az utolsó...

Nàlunk volt közös bútor,közös tervek, most meg a nagy nulla.

Màr én nem akarok talàlkozni,kommunikàlni.

Kívánom, hogy ne legyenek nagyobb sérelmeid!Könyveld el sz..r alaknak és lapozz, mert nem érdemel többet.

jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem szex után ghostingolt egy pasi, ez ilyen, mindkét nemnél előfordul ez a viselkedés.
jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy a múltkor még azt írta, hogy ő keresztény lány 😂

Na de van egy közös ismerősünk facen, annyira nagyon nem tud eltűnni...

jún. 22. 10:28
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Mert mit csinálsz? Nem akar veled beszélni, engedd el
jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%

El tud tűnni 🤔

Ha nem kellettél neki, nem tudsz mit csinálni.

Engem rendszeresen les az exem, munkahelyem előtt ül az autójában.

De nem zavar, legalább látja hogy mit nem becsült meg.

Azóta elkönyveltem magamban még bolondnak is.

jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

"Na de van egy közös ismerősünk facen, annyira nagyon nem tud eltűnni..."


Lehet ezt érezte meg, és ezért tűnt el.


Amúgy annyira szeretném az ilyen ghostolós sztorikban az egész üzenetváltást elolvasni a legelejétől, mert tuti meg tudnám mondani, mikor szólalt meg nála a vészcsengő először, másodszor, és mi volt az utolsó csepp.

jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

18


Nekem nincs takargatnivalóm

jún. 22. 13:27
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Hát akkor screenshotolj, linkelj, hogy lássuk, mi van. A nevét takard le.
jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!