Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nőknek komolyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőknek komolyan egy kicsit sincs lelkiismeret furdalása?

Figyelt kérdés

Ha néhány üzenetváltás után ghostingol egy csaj, az még oké, nyilván szarügy, de hát tulajdonképpen még el sem kezdődött semmi.

Na de ha valaki több hetes beszélgetés után válik kámforrá, miközben végig hitegetett, hogy igen, jó lenne találkozni, majd, egyszer, most nem jó, de ami késik, nem múlik stb, na az már komolyan mocsok dolog.

Én férfiként, és elvileg mi vagyunk az érzéketlenebbek, egyszerűen képtelen lennék ilyen aljasságra. Miért kell lógva hagyni a másikat? Miért nem lehet normálisan, FELNŐTT MÓDJÁRA lezárni?



jún. 22. 01:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen általában full levagos ,hogy koptatva vagy,csak te nem akarod látni.
jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azóta tudsz róla valamit? Én tuti utánna mennék már csak azért hogy miért nem tud legalább oda fingani annyit hogy bocs de hagyjuk. Ez a viselkedés legalja.
jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Egy egyszerű lekoptatás után miért lenne bárkinek is lelkiismeretfurdalása????

Nekem biztos hogy sosem volt, nem vagyok köteles semmire.

A legtöbb gyökér, aki mondjuk sétálgatós találkára akar elhívni , nem érzi h miért…

Nem sétálgatok senkivel.

Vagy normális, egészséges randit beszélünk meg, ahol én vagyok a nő akivel találkozó van, nem pedig egy haver a sok közül.

Vagy nincs randi 🤷🏼‍♀️

jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23


Már megbocsáss, de kinek kéne egy bunkó, trágár, nagyképű nő?


Jó nyilván a hasonló a hasonlót megtalálja...


Amúgy mi a baj a sétálgatással? Közben meg a végén be lehet ülni vhova, legalábbis én úgy szoktam...

De nem fogok egy asztalnál üldögélni egész délután...

A tohonya csajokat amúgy sem bírom.

jún. 30. 00:49
 25/27 anonim ***** válasza:
75%
Én mindennap edzek, de nem sétafikálok első randikon. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nem lehet normálisan beszélgetni úgy, nem látom az arcát
jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
32%

Igen, valóban menekültök azoktól a nőktől akik tudják hogy mit akarnak, mennyit érnek és nem érik be akármilyen komolytalan , érzelmileg éretlen pasival!

Nekem férjem van, érdekes h megtudtam találni azt aki valóban férfi tud lenni mellettem!

Soha nem totojázott .

jún. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy férfi agyát több hétig húzza egy nő, átveri, hazudik neki, hitegeti, udvaroltat magának. Majd egy ponton divatos módon szó nélkül és végleg eltűnik. Kérdező ír erről egy félig meddig ventillálós, félig meddig értetlenkedő kérdést, teljesen jogosan. Erre mi történik?

Még így is lesz pár nő aki idejön és elkezdi nagyképűen és agresszíven magyarázni hogy mit akarsz, örülj hogy nyalhattad a seggét hetekig a nagy semmire, meg hogy nyeld be hogy hülyének nézett a hitegetéssel és szó nélkül tűnik el, még annyiba se nézve hogy közölje bocs hagyjuk, majd úgy tilt le. Meg mindenféle általánosító, férfigyalázó figura aki relativizálja a ghostingot hogy az miért oké, sérteget egy komplett nemet általánosítva, meg idejemúlt nem témábavágó idiótaságokat írogat. Kit érdekel hogy te a múltban valamikor megházasodtál? Szerencséd volt, örülj neki! Az utóbbi pár év lett ennyire gyászos ghosting kapcsán, ha most kéne házasodnod valószínű koppannál. Arról nem is beszélve hogy "egyenjogúság" ide vagy oda, az ismerkedésbe és a randiba még mindig a férfinak kell többet beleraknia manapság is ugyanúgy, szóval ez nekik sokkal nagyobb érvágás hogy egy link, hazug jellemtelen szutyok egy szó nélkül vágja a kukába az egészet, miután hitegetéssel elérte amit akart, egóhúzást és minden mást. Mert ide jutottunk hogy megteheti, trend lett és a hasonló értékrendű figurák még be is védik. És akkor még jönnek az eq negatív nagyképű nők megideologizálni miért a kérdezőnek a k anyját :D Hát gyönyörű ez az oldal még mindig, mit ne mondjak, szánalom a köbön...

Ja és mindeközben olvasom a kérdést ahol férfi ghostingolt nőt, az is undorító dolog ugyanúgy, de érdekes módon egyik se áll neki a férfit mentegetni meg a női áldozatot hibáztatni, csak itt. Egyenjogúság meg tegyünk a sovinizmus ellen ja, hát gratulálok nektek. Ennyire vagytok hihetőek és komolyan vehetőek.

jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!