Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nincs lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nincs lelkiismeret furdalása?

Figyelt kérdés

Online társkeresésnél beszélgetésnél párszor én is csináltam már olyat, egyszer csak abbahagytam a lánnyal a beszélgetést, holott válaszolt korrektül (ghost), de egy kezemen meg tudom számolni ez hányszor volt, és néha még most is lelkiismeret furdalásom van miatta, már-már szégyellem magamat.


Namost a női oldal az online beszélgetős ghostokon kívül eljátszotta már a randi napi ghostot, és a "csodás volt a randi" utáni ghostot is többször. Volt, hogy hetekig hitegetett a következő alkalommal, majd egyszer csak etűnt. Ezekben a nőkben komolyan ennyi gerinc nincs, hogy megírják a másiknak, nem tetszett, nem volt izgalmas, bocsi mégsem?

Én akikkel randiztam és nem szerettem volna folytatni mindenkinek megírtam vagy közösen megegyeztük, hogy hagyjuk.



2021. ápr. 11. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Férfiak is csinálnak ilyet. Na bumm. Bárki megteheti, nem kell minden jöttmentenek, akivel épp csak pár napig beszéltél, elmagyarázni, hogy miért nem írsz többet.
2021. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Sok nőnek nincs, de még azok is megcsinálják akiket közelebbről ismersz,pl van kolléganőm is, aki simán lelép köszönés nélkül mumka utáni chateléseknél. Aztán elvárják, hogy odamenjek hozzájuk beszélgetni, de ők meg nem keresik a társaságom, de megsértődnek ha nem megyek.

A legmegdöbbentőbb, hogy pl sok nőt az sem érdekli ha a pasi nem megy el a szex végén, lényeg, neki jó legyen. Ha fordítva van, akkor a pasi minden csak akasztott ember nem, és hamar repül.

2021. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon az él a köztudatban, hogy a nők mennyivel érzelmesebbek. Ha ez igaz, akkor bizony, a könyörtelenségben is simán vezetnek.
2021. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nincs reális energia mindenkire akivel az ember váltott pár emailt. Nagyon sok beszélgetés elhal, ez természetes dolog valahol. Sokan illetlennek éreznék azt mondani pár email után, hogy bocs, érdektelen vagy számomra. Ha ezzel nem tudsz megbirkózni, akkor szerintem ne ismerkedj online.

Ha valaki nem megy el a megbeszélt randira, azt szerintem jogosan sérelmezed, illetve ha randi után eltűnik, akkor csak simán nem volt lelki ereje megmondani neked, hogy nem tetszel, mert nem akart megbántani. Lehet éretlenség jele is, de vannak olyan férfiak, akik a visszautasítástól kifordulnak önmagukból, talán volt ilyem tapasztalata a lánynak, és el akarta kerülni a hisztit.


Amúgy engem egyszer egy, egyszer pedig három éves kapcsolat után ghostolt férfi, szóval szerintem értékeld át a világnézetedet :D

2021. ápr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Yeyy, férfiválaszok ismét lepontozva.
2021. ápr. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

#5 ha baromságokat írtok, akkor miért kéne felpontozni?😅


“vannak olyan férfiak, akik a visszautasítástól kifordulnak önmagukból” na pontosan ezért nem mondja el a legtöbb nő. Nemhogy vannak ilyen férfiak, az összes ilyen. Én is megírtam már 2-3-nak, hogy bocsi, de nem, mindannyiszor ugyanaz volt a reakció: anyázás, fenyegetőzések, végül le kellett őket tiltanom. Pedig tanult, érett férfiak voltak. Amíg ilyen állat módjára viselkedtek, miért legyünk korrektek? El lehetne egy annyival is intézni, hogy “értem, köszi az őszinteséget, további szép napot”.


A ghostingolás az online ismerkedés velejárója, férfiak és nők is csinálják, szemét dolog, de ez van.

2021. ápr. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Lelkiismeretük sincs.
2021. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem unjátok még, hogy ezen sírjatok? A valóságban ugyanannyi férfi ghostingol, mint nő. Engem már több pasi is ghostingolt, én nem szoktam senkit. Ez személyiség kérdése.

Amúgy abból is látszik, hogy vannak akik labilis személyiségek, hogy már azt ghostingolásnak veszik, ha nem válaszolsz időben. A Randivonalon voltam fenn pár hónapot. Volt, hogy rám írt egy pasi az egyik este, de én nem voltam fenn, mert éppen valakivel randiztam. Másnap nézem és két üzenet, egy szia, teszel, ismerkedjünk és egy gúnyos köszönöm a "választ" te is olyan vagy, mint a többi nő kezdetű üzenet. Nem tudtam ráírni és elnézést kérni, mert le is tiltott. És mindezt egy nap alatt.

Másik eset: rám ír. Látom az adatlapján, hogy dohányzik, mondom, hogy ez nálam kizáró ok.Köszönöm az érdeklődést, szép napot. Erre visszaír hogy nem is dohányzik, de mindegy. Erre én már nem reagáltam. Az arcán is látszott, tipikus ilyen sör-cigi pasi volt.

2021. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy rajta volt a lapján, hogy nem akar gyereket, nekem meg rajta volt, hogy én akarok. Mikor rámírt, rögtön írtam neki, hogy ezek szerint nem passzolunk, erre kaptam egy keserű hangvételű kioktatást hogy hogy miből gondolom, hogy ő mem valtoztatná meg az álláspontját, de én esélyt se adtam, stb stb.
2021. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

#9: A 8-as teljesen jogosan offolta az említetteket, de a te esetedben azért tényleg adhattál volna neki egy esélyt, mert ez olyan pökhendiséget feltételez, mintha tényleg egy darab spermium lenne és van belőle másik ezer.


Sok férfi simán kiírhatja azért is, hogy nem akar gyereket, mert akkor rámennek a 30-as, 40-es gyerekes anyukák meg az olyan agybetegek, akik már az első randin azt számolgatják, hogy mikor ovulálnak, amikor még nem is ismerik a másikat. Nők között is nagyon sok hibbant van, ha gyerek-témáról van szó.


A másik meg, hogy általában azokból lesznek a gyerektartásos apukák, akik tök lelkesen azt mondják, amit hallani szeretnél, hogy persze drágám, akarok gyereket.

2021. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!