Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nincs lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nincs lelkiismeret furdalása?

Figyelt kérdés

Online társkeresésnél beszélgetésnél párszor én is csináltam már olyat, egyszer csak abbahagytam a lánnyal a beszélgetést, holott válaszolt korrektül (ghost), de egy kezemen meg tudom számolni ez hányszor volt, és néha még most is lelkiismeret furdalásom van miatta, már-már szégyellem magamat.


Namost a női oldal az online beszélgetős ghostokon kívül eljátszotta már a randi napi ghostot, és a "csodás volt a randi" utáni ghostot is többször. Volt, hogy hetekig hitegetett a következő alkalommal, majd egyszer csak etűnt. Ezekben a nőkben komolyan ennyi gerinc nincs, hogy megírják a másiknak, nem tetszett, nem volt izgalmas, bocsi mégsem?

Én akikkel randiztam és nem szerettem volna folytatni mindenkinek megírtam vagy közösen megegyeztük, hogy hagyjuk.



2021. ápr. 11. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Majd én eldöntöm, hogy kinek adok esélyt. Nálam a gyerek kardinális kérdés, nem vesztegetem az időt olyanra, akit győzködni kell. Ugyan mire föl ÉRDEMEL egy esélyt bárki aki annyit tesz hogy rámír? Ennél azért kicsit több kell.
2021. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#6: Aham. Tehát, a nőkről való általánosítás baromság, majd betolsz a férfiakról egy általánosítást, ami nem baromság. És az fel lett pontozva.

Na, pont ennyire nem is a szöveg tartalma számít, hanem az, hogy melyik nem írja melyiknek. Az viszont komoly pszichés problémákra utal, ha le sem esik, hogy full ugyanolyan vagy még gázabb választ írtál, mint amit baromságnak állítasz be.


Egyébként, ez az "ugyanannyi férfi ghostingol, mint nő" is csak ezen az oldalon hallgató. Sehol máshol az életben nem fogja a legtöbb nőtől ezt hallani se férfi, se nő, mint itt. Ez megint egy itteni belterjes dolog.

2021. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

# 12 Mondanivalód elejével nőként egyetértek: a hatos bizony erősen általánosított.

A végével viszont nem: engem is sokszor ghostingoltak már itt, ezen az oldalon is meg olyan is akivel társkeresőn ismerkedtem, olyan is akivel volt már két három randi. Más nőismerősöm is mesélt már erről, aki nem gyakorizik. Csak mi nők nem szoktunk erről panaszkodni, mert bár nem kellemes érzés, tudjuk, hogy hozzá tartozik az online ismerkedéshez. És ennek ellenére sosem jutott volna eszembe kiírni egy kérdést erről, hogy vajon az engem ghostingoló férfiknak van-e lelkiismeret furdalásuk. Tudom hogy nincs. Nem azért, mert gonoszak, hanem mert ezt látják a kapcsolatból való kilépés leggyorsabb, legfájdalommentesebb útjának. Hogy ez önző dolog? Meglehet. De ha a ghostingoló emberek (nemek nélkül, most már) így gondolják, akkor az ő szívük nem fog ezért fájni.

2021. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
Utolsóval nőként egyetértek, engem már sokszor ghostingoltak, online is meg offline is. Előrehaladottabb ismerkedéskor is. Én mindig is úgy éreztem, hogy pont a férfiakra jellemző ez.
2021. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!