Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek általában jóval több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek általában jóval több önbizalmuk van a társkereséshez?

Figyelt kérdés

Vagyis itt az oldalon, ha megnézzük a panaszkodások 90%-át férfiak írják ki és a reakciók is sokkal negatívabbak az ők esetükben. Vannak persze hülyeségek is, amiket nem értem felnőtt emberek, hogy tudnak kiírni, hogy "xy fizetés elég a szép nőkhöz, vagy ronda, csóró pasiként hogy legyen szép barátnőm, stb", de ettől eltekintve azért tényleg sok férfi szenved amiatt, hogy nem veszik figyelembe, így végülis hogyan lenne önbizalma az ismerkedéshez. Mondjuk vannak olyan csávók is, akik szerintem egyáltalán nem néznek ki jól és a szövegeik alapján nem is tűnnek okosnak, mégis akkora önbizalmuk van, amit nem értek honnan merítenek.

Szerintem amúgy a nők közül nagyon sokan lenéző stílusban beszélnek a férfiakról, amit mondjuk, ha csak az ostoba kérdéseket kiíró férfiakra vonatkozóan tennék jogos lenne, de általánosságban beszélni nem kellene. És legtöbbször az tűnik ki, hogy nekik semmi szükségük nincs társra, a férfiak érezzék megtiszteltetésnek, ha hajlandóak velük szóba állni.



jún. 28. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Igen, minden 200 kilós tankarcú hárpia Miss Universe-nek képzeli magát. 😂

Azonkívül az újkeletű tinifétis, vagyis a 180+ magas, max 60 kilós 16-20 éves fiúkra nyálcsorgatás a trend a 30-60-as nők körében.

jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez megint egy általánosító kérdés, ami igazából egy rétegről szól, akik megjegyzem, nem reprezentativek, hiszen se számban nem mérhetőek se kinézet-ego arányban. De tegyük fel, hogy értem, mit akarsz mondani. Hát, attól függ.. csomó nőnek nincs valami sok önbizalma. Aztán meg ott vannak, akik hanggal kompenzálják, hogy belül nincsenek kibékülve magukkal. És van egy szelet, akinek van önbizalma, igen. Hogy jogosan vagy jogtalanul az más kérdés. Szerintem a kérdés azért se jó, mert sokkal nagyobb számban keseregnek itt a férfiak, mint a nők. Vagy egy ember sokszor 10* is felteszi ugyanazt a kérdést. De ha elvonatkoztatunk a gyakoritól, akkor szerintem olyan 60:40 lehet az arány a nők javára.
jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

A való életben is ez megy. Ennek az az oka, hogy a nőknek van egy testrészük, amit a nő átalakított egy olyan isteni, magasztos testrésszé, ahova csak a csúcsgenetikás egyedeket engedi csak be. Ez a testrész a punci.

A többi csak hab a tortán, hogy a nők óriási és kitölthetetlen egoja akkora, mint az űr, de ha matematikusokat kérnénk meg, hogy tegyék a női egot számok és egyenletek halmazába, szerintem a női ego és a női hiuság nagyobb lenne az űrnél, biztos vagyok benne, hogy nagyobb lenne.

Ezért ebből az jön le, hogy a nő a tükörbe néz, (ezt egy volt barátnőm állította), hogy belenéz a tükörbe és tetszik neki, hogy milyen szép, milyen különleges, egyedi, mással összenem hasonlítható.

Ebből jön az, hogy a nők élhetetlenek, egyszerűen nem lehet velük kiegyezni, mindig a férfi a hibás mindenben, mindig a férfi a korlátozó és bántalmazó, mindig a nő a szenvedő alany.

Sok képességet kifejlesztettek az évezredek során, pl a sírást tökélyre fejkesztették mint manipulációt.

Na mindegy, én várom már azt, hogy a tudomány eljusson oda, hogy ne keljen nő a gyemeknemzéshez. Mondjuk én szeretnék apa lenni, a nők egoja hiusága, hűtlensége ellen meg azzal, hogy kialakuljon a család.

Vannak szükségletek, vannak prostik, élethű realisztikus AI-val felszerelt szexbabák, egyedül a gyerekcsináláshoz kellenek még csak nők, de szerintem az elkövetkezendő 100-200 évben már ehhez sem fognak kelleni.

Idővel a nők kifognak szorulni, ahogy fejlődik a tudomány, egyre feleslegesebbek lesznek. A nők ma már nem akarnak főzni, sütni, takarítani, mert ez megalázó nekik, a nők igazából férfiak akarnak lenni, de nem akarják a puncijukat átszabatni, meg nőiesek, szépek akarnak lenni, de ugyanúgy akarnak repülőt, hajót, vonatot stb-t vezetni, viszont árkot ásni, vagy vasúti síneket fektetni, esetleg felhőkarcolót építeni már nem. Furcsa, egy nőt sem látok kemény fizikai munkát végezni, mert nekik a tiszta, könnyű és jól fizető munka kell. A többit végezze el a férfi, mert egy nő, csak addig akar férfi lenni, míg a saját végtelen nagyságú egoját tudja tölteni.

Nekem ez lett a véleményem a nőkről.

jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Nekem meg az a véleményem, hogy a 3-as típusú pasik azok az életképtelen tökfilkók, akiket régen a Taigetoszról dobtak le, de hát sajnos ma már nem etikus bántani a fogyatékosokat. :D

Amúgy arra gondoltál már, hogy esetleg a hiba a te készülékedben is van és azért mert 1 nö vagy 10 olyan, amilyen az nem jelenti, hogy mint a 3 milliárd is olyan??? Hmm?? Ja, várjunk, ilyen evolúciót ne várjunk. Sebaj, majd rátok se lesz szükség, mert ott a robot meg az AI problem solved.

jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

Én se tudok azonosulni egyáltalán azzal, amit a 3-as írt, szekunder szégyenérzetem van az ilyen válaszok miatt. Viszont ez nem változtat azon a tényen, hogy a mai világban a média eléggé rombolja a férifak önbizalmát és azt közvetíti feléjük, hogy szükségtelenek.

jún. 28. 13:47
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Én már hallottam olyat,hogy a két nem sperma donor és petesejt donor ként tekintett egymásra amíg meg lesz a gyerek és utána elválnak útjaik.
jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

A #3-mas félék csak ne szeressenek szülők lenni. Az ilyenekből lesznek a bántalmazók, akik a saját gyerekükkel is szemétként bánnak (főleg, ha lányuk születik).

Mondjuk a természetes kiválasztódásnak hála nem is lesz gyereke. Nem is érdemli meg.

jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező, a 4 vagyok,

Igeeen. De egyébként én nőként is érzek némi nyomást, hogy úgy mondjam. Most pl nem vagyok kövér, mert M-es ruháim vannak, 38-as. Na, de ugye mindenhol azt nyomatják, hogy legyél minél soványabb meg nett sokat szorongtam fiatalon. Aztán elengedtem amúgy, de igen, átérzem. És valóban káros, ami ma a social médiából is árad.

jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de rá is fáznak.
jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez alapján pont fordítva van...

Itt az megy, hogy "hogy van POFÁJA visszautasítani engem egy nőnek, miközben én egy nagyon jó ember vagyok!"

Ez 100% ego.

Ha én ráírnék 100 férfira és mindegyik elutasítana, akkor elsüllyednék szégyenemben, nem pedig a neten panaszkodnék, hogy hát hiába, a mai világban nem becsülik meg az olyan kincset, mint én :(

jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!