Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 180 cm alatti férfiaknak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180 cm alatti férfiaknak vagy 30 év fölötti nőknek nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
febr. 10. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Annak, amelyik jobban gyűlöli a másik nemet.
febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy néznek ki. Szerintem egyiknek se.
febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, semmi értelme. Alapból a 2 nemet nem lehet egy lapo említeni, pláne nem egy-egy tulajdonság alapján.
febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

180 alatt nincsen élet ez azért tény.


nő nél a gyerek a buktató tényező.

febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
4-nem egy férfit ismerek, aki 180 alatti és felesége, gyereke van. Szerintem van élet.
febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Az inceleknek.
febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a 180cm alatti, 30 év feletti nőknek. Nekik gyakorlatilag végük!
febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyiknek sem, ha normális ember. 40 éves levált nőként sorra kapom minden közösségi oldalon a férfiaktól a privátokat 16 éves kortól, több-kevesebb komolysággal.

Nem érdekel, ha a pasi 180 alatti, az viszont igen, ha rohadó fogú, hajléktalan kinézetű, málé szájú, pohos, dagadt, 60 IQ-s szellemi sérült.

febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as persze kapod, de szerinted azért mert kézen fogva akarnak veled sétálni a baráti társaságukban, beakarnak mutatni a szüleiknek és közös képeket akarnak csinálni veled Instára


VAGY


egyszerűen fel akarnak hívni Netflixezni, mert 40 fölötti elvállt nőként már jóval kevesebb időt és energiát igényel ez mint egy top 20-on éves lány esetében?


Szóval szerinted melyik?

febr. 10. 10:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan tudom, hogy a tizen-, huszonéves kiscsikók mit akarnak.
febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!