Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem párt találni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem párt találni ha csúnya vagyok, de nagyon tudok szeretni?L

Figyelt kérdés
Arcra is csúnya vagyok és még kövér is. Soha nem volt pasim.
júl. 5. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A pasik pont attol mrnrkuonek ha vki szeret meg ömleng meg tobbet akar.
júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
*menekülnek
júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
van...
júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Fogyj le...és ne csak a párkeresés miatt.
júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Lehet pasi az életedben, de inkább csak szexre mint kapcsolatra.
júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Van, sok kövér lány él boldog kapcsolatban vagy házasságban.

Aki valakinek csúnya, az másnak lehet szép.

Ne add fel.

júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudsz szeretni nemhogy nagyon ha önbizalomhiányos vagy és szarsz magasról az egészségedre. Kikészítenéd a palit a folyamatos féltékenységgel, túlragaszkodással és hiába szeretne kiszeretne belőled egykettőre. Először hozd rendbe az egészséged testi/lelki alapon és aztán pasizz! Nincs mit.
júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát több esélyed van, mint egy csúnya és kövér srácnak.
júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Ha arcra is csúnya vagy, akkor baszhatod, hiába fogysz le. Én is az vagyok, csak vékony, és már nem lány, hanem 30+ nő. 0 a kereslet rám, mindig is így volt. Míg más, szép arcú nőknek akkor nincs pasijuk, amikor épp nem akarnak, és nem is rosszak... Én meg jelenleg egy nálam 12 évvel idősebb, velem azonos magasságú (férfiban az alacsony), vékony, kicsit fura fejű, házas apukával szeretnék legalább szexelni egyet, de MÉG Ő SEM akar. Ennél lejjebb már tényleg csak a szüleim vagy nagyszüleim generációjába tartozó, büdös, koszos, fogatlan, analfabéta alkeszek vannak.
júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csúnya vagy? És te elhiszed? Tudod, az ízlések különbözőek.
júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!