Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem párt találni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem párt találni ha csúnya vagyok, de nagyon tudok szeretni?L

Figyelt kérdés
Arcra is csúnya vagyok és még kövér is. Soha nem volt pasim.
júl. 5. 16:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért nem mindegy, hogy ténylegesen hogy nézel ki. Én számtalan olyan nőt/lányt láttam már, akik eszeveszettül csúnyának gondolják magukat, közben meg a legnagyobb rosszindulattal is annyi a problémájuk, hogy van egy-két apróbb furcsaságuk a megjelenésükben, de az is tolerálható, és szerethető. Sőt, konkrétan a barátnőm is azt gondolja magáról, hogy egyáltalán nem szép, közben meg egy álomnő.

A kövérség meg megint csak sok mindent jelenthet, főleg, hogy sokan elég tévesen használják ezt a fogalmat. Nagyon nem mindegy, hogy mennyi az annyi, 30-35-ös BMI-vel egy nő még simán lehet vonzó meg szexi, 150 kilósan már kevésbé, bár... szerintem itt nem kellene sokáig keresned olyat, akinek meg az extrém túlsúly az ideálja.


Én egyébként úgy vagyok vele, hogy persze, azért ne irtózzak a másiktól, de alapvetően az határozza meg, hogy össze akarok-e jönni vele, hogy mennyire érzem magam jól mellette. Lehet valaki egy topmodell, ha egyszerűen a személyisége nem jön be, vagy egyszerűen nem passzolunk egymáshoz, akkor a fene megette az egészet. És ugyanígy: nem kell egy világszépének lenni ahhoz, hogy megszeressek valakit, ha egyszerűen csak jó vele lenni, és egy valódi társat látok benne.

Az meg kimondottan vonzó, ha nagyon tud szeretni.

De félre ne érts, nem bepróbálkozni akarok, foglalt vagyok, de adott esetben ha a barátnőm kevésbé lenne szép, és túlsúlyos is lenne, akkor is ő kellene.

Szóval igen, van esélyed párt találni.

júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos sokkal több esélyed van mint egy átlagos kinézetű férfinak átlagos férfinak.

Igazából csak idő és némi igénytelenség kérdése hogy mikor szednek fel

júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem zavar hogy én is ilyen vagyok pasiként, tehetünk egy próbát
júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13 nah ez érdekel mi lenne


válasz a kérdésre van esélyed nem is kicsi

júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
valoszinü az lenne, hogy a csajnak nem tetszene a srac, mert neki sokkal jobb pasi kell, minimum 9/10es
júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem sem volt még kapcsolatom, nem tudom mennyire érdeklődnének irántam a férfiak ha ismerkednék, de nekem sem mindegy kivel ismerkedek meg, ezt főleg személyiségbeli tulajdonságokra értem. Csak azért nem akarok párkapcsolatot hogy legyen valaki, ne értékeld ennyire le magad, persze sokak szemében a külső az elsődleges és a jelenlegi szépségideálok, de nem mindenkinek, hiszem nekem is inkább az egész kisugárzás a fontos, a személyiség.
júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!