Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni, aki direkt csúnya nőt szeretne párjául?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam mostanában, hogy ilyesmi konkrétan létezik, például:

"A lot of people - male and female - deliberately go for unattractive people for the security and the false belief that all attractive people cheat. It is classic low self-esteem mixed with projection."


Hol lehet ilyen férfiakkal ismerkedni?


2022. nov. 18. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Balázska biztosan nyitott lenne feléd.
2022. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Konditermektől messze, gyorséttermekhez közel.
2022. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Balázska az instamodell szintű csajokra bukik csak ha már nagyon agyára megy a gxci meg a pálesz akkor eljut oda hogy már az 50 éves kövér vécésnénivel is beérné. Kérdezőnek olyan férfi kell aki direkt a csúnya nőkre bukik. Van ilyen fétis amúgy, valószínűleg nagyon súlyos önbizalomhiányból fakad az hogy az ember el sem tudja képzelni magát még fantázia szintjén sem jó nővel. Nálam ez úgy van hogy ha egy valamit találok egy nőben ami tetszik nekem akkor az a nő már nem csúnya mert onnantól kezdve arra a pozitívumra koncentrálok. Például lehet hogy khmm. érdekes feje van de ha amúgy jó nagyok a mellei akkor onnantól kezdve már a szexuális vonzalom megvan részemről,szóval az a nő már nem lehet csúnya. Vagy nagyon előnytelen a teste de arcra cuki, bájos, a szemei olyan gyönyörűek hogy bele lehet veszni akkor megint csak ott vagyunk hogy máris tetszik a nő...
2022. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Én ilyen férfi vagyok.

F/31

2022. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Balázs te pont nem ilyen vagy, hagyjuk már :D
2022. nov. 18. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem kell a kamu, nem ilyen vagy, csak ha ló nincs akkor jó lesz a szamár is alapon hajlandó lennél leadni a szintet csak dughassál már végre egyet.
2022. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

6: Nem, én rájöttem hogy a realitás micsoda, ennyi. Nem érzem gáznak a dolgot.


A kérdező meg válogasson nyugodtan tovább, finnyásan, meg ölelgesse a plüsst esténként.......

2022. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen férfi nincs, csúnyával csak az jön össze, akinek nem jut szép.
2022. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem én hasonló vagyok,vagy is én is hasonló vagyok.

Elég vicces azért hogy ronda pasiként nincs esélyem (mondjuk nem is tudom mi számít rondának,tetszett már olyan nő akire szinte mindenki azt mondta hogy tyű ha).

Pusztán kíváncsisága kérdés nem az véletlenül hogy:

hol lehet olyan átlagos vagy jó pasit találni aki csúnya nőt szeretne...

2022. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!