Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak csunya nok akik szeretnenek parkapcsolatot, azok miert ilyenek?

Figyelt kérdés
Sokkal beszeltem mar de nem lehet veluk ismerkedni...mintha nem is akarnanak pasit/ csaladot. Az eggyik folyamat a facebookon idezeteket oszt meg a rossz emberekrol meg, hogy hatba szurtak de o fel all meg hasonlo baromsagok...egyertelmu, hogy egy egeszseges kapcsolat kellene neki de megis olyan defensiv.

jún. 9. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg akarnak kapcsolatot, csak elnyomják, ki tudja, de amit leírtál, az nem hiszem hogy az lenne.
jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem egyértelmű, hogy kapcsolatot akar, ezt csak te gondolod. Én is osztok meg néha dolgokat, sokszor nem is az én életemhez kapcsolódót, csak mert valami tetszik. És mégse akarok férfit a közelembe.
jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok csalódást éltek már át és félnek a továbbitól ezért inkább bezárnak.
jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Olyat nem akarunk, amilyen "juthatna"... Szép, jó nők is kapnak annyi szart a nyakukba, főleg amikor már házasság és gyerek is van, akkor tessék már egy kicsit belegondolni, hogy egy csúf mit kap. És milyen férfitól ráadásul... lásd az itteni "Shreket" meg "Balázskát". Ilyenek meg hasonlók jönnének, hogy úgy beszéljenek és bánjanak velünk, ahogy már egy közepesen szar gazdi sem a kutyájával. Hát nem ezt hiányoljuk, nem ezért "sírunk". És itt jegyezném meg, attól, hogy valaki ronda, még nem ostoba, emberismerete is lehet, jó szimata, amivel kiszagolja a problémás egyedeket stb...
jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem a külsejük miatt vannak egyedül, hanem mert irreális igényeik vannak.
jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Be vannak akadva arra, hogy mindenki rossz, de ők semmi rosszat nem tettek annak érdekében, hogy így alakult a helyzetük... Na az ilyenek valóban furák, kezelhetetlenek.
jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Defensiv?
jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Barito ***** válasza:
38%
Hatos jól gondolja.
jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezeket az idézeteket konkrét személyhez kapcsolják, akibe lehet a plátói szerelmük. Ezért nem nyitnak más felé.

De ezek a neten való utalgatások annyira gyerekesek szerintem. Még a fb kezdetén raktunk ki néha ilyet tizenévesen és ha feldobja az emlékeztető egyszerre nevetek és ég a fejem.

jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma 09:47 En amikor probalkoztam nem jott ossze. Nem vagyok shrek, van munkam es nem csak arra hajtok stb...kedvesek voltak nem azt mondom...Hajlottak is volna a kapcsolatra, de megse lett belolle semmi se.
jún. 9. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!