Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan lányok itt akik...

Vannak olyan lányok itt akik párkapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én olyan lányt keresek, aki határozott, családcentrikus és normálisan lehet beszélni szinte bármiről.

Én elég zárkózott és érzelmes típus vagyok. Jelenleg még 1,5 évem van az egyetemen.


Nem egy éjszakás kalandot se nem több éjszakás kalandot keresek.


24 éves vagyok.


2022. febr. 14. 08:02
 1/10 anonim válasza:
Komolyan itt akarsz párt találni? 😅 Akkor már mondanám, hogy regisztrálj egy társkeresőre de szerintem annak sincs sok értelme. Inkább menj rendezvényekre, szórakozni, vagy kirándulni. Ezt minden rosszindulat nélkül mondom és javasolom neked. 😌
2022. febr. 14. 09:59
 2/10 Gymnospermatophyta válasza:

Itt is lehet, páran találtak már. Na meg megkockáztatom több a normális lány az oldalon, mint fiú, így nem lehetetlen. :)

Társkeresőnek szerintem egy fokkal több értelme lehet (ha tudsz normális/előnyös képeket készíteni magadról), de tény, hogy valakinek vagy bejön vagy nem, türelem se árt ha úgy van.

2022. febr. 14. 11:14
 3/10 anonim válasza:
Az ugye világos h férfi az nem vagy és a szoknyát is te fogod hordani. hát sok sikert ehhez
2022. febr. 14. 12:38
 4/10 anonim válasza:

"Vannak olyan lányok"


LÁNYOK?

Egyszerre több? Undorító...

2022. febr. 14. 13:35
 5/10 anonim válasza:
A család lassan már szitokszó. 30 eves kor előtt jobb, ha ki sem ejted a szádon. De inkább 35
2022. febr. 14. 14:54
 6/10 anonim válasza:

A lányok kérdést sem tudnak rendesen kiírni amiben írnak magukról valamit. Ha meg mégis írnak, akkor mind ugyanolyan átlagos szeret kirándulni, sorozatot nézni, stb.

Örökké csak várakoznak minden férfira és már utálnak várakozni de eszükbe nem jutna semmit se csinálni. Nem csoda h egyik válaszoló szitokszóként írta h te hordod a szoknyát. Tehát az, ha valaki nőies, már szitokszó.

2022. febr. 14. 15:12
 7/10 anonim válasza:

#6 én vagyok a szoknyás, véletlenül sem ezt mondtam amit kivettél belőle de oké :D

arra céloztam h neki az az ideális ha a nő határozott, ő meg a teszetosza, ami egy férfinél nem férfias viszont családot akar. Aztán ki lesz a férfi a családban? anyuci. fantasztikus nem?

2022. febr. 14. 15:23
 8/10 anonim válasza:
Annyit írt, ő érzelmes és zárkózott. Nem jelenti h ez teszetosza, de neked ezek szerint az érzelmesség már nem férfias és gyenge. Régi sztereotípiák alapján nézed ezeket, öreganyámat nevelték úgy hogy a férfi csak X jellemzőktől férfi. A nő ha egy kicsit a talpára áll és össze szedi magát és tud dönteni, akkor az is negatív? Vagy mindig a férfinak kell irányítani és rá dobjátok a felelősséget?
2022. febr. 14. 16:05
 9/10 anonim válasza:
Én nagyon szívesen😊🤞
2022. febr. 17. 22:56
 10/10 anonim válasza:
Mármint nagyon szívesen beszélgetek, mert alapvetően ilyennek tartom magam. De nehéz volt ezt összehozni 😃
2022. febr. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!