Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nehezebb egyre jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nehezebb egyre jobban a társkeresés mert mindenki a kategóriához képest jobb párt szeretne, de viszont így matematikailag nem jön ki a dolog?

Figyelt kérdés
jún. 29. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Van benne valami.
jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Eleve hülyeség így kategorizálni, mert nem mindenkinek ugyanaz jön be, ízlések és pofonok. Az viszont igaz,hogy szinte mindenki valami idealizált álomképet kerget,ami a valóságban sokszor nem is létezik, így adott esetben kifejezetten jó adottságokkal rendelkező partner se feltétlen fog megfelelni neki. A társkereső appok azt hitetik el veled, hogy te legjobbat érdemled, biztos találsz jobbat,ezért sokakat eldobsz,mint a használt borotvát, és mindig újabbat és újabbat keresel, mert a lehetőségek végtelen tárháza fellelhető az interneten, és mindenkinek természetesen a legjobb "jár".
jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Ezt a matematikában egy hiperbola grafikonnal lehetne modellezni.


Egy egyenlő társadalomban, ahol X és Y tengely között egyensúly van ott mindenki a saját kategóriájának megfelelő párt kap. Viszont egy egyenlőtlen társadalomban ez az egyenletes görbe eltorzul, ezt a különbséget Lorenzo-görbének nevezzük, és az egyenlőtlenség mérésére a Gini-index szolgál.


A netes társkeresés megjelenése hatására a társkeresés Gini-indexe minden eddiginél egyenlőtlenebb lett.


Ma már a férfiak alsó 80%-a versenyzik a nők alsó 20%-ért. Ahogyan a nők felső 80%-a versenyzik a férfiak felső 20%-ért.

jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

A probléma az, hogy mindenféle kategóriákat, osztályokat, ligákat vizionálnak sokan ahelyett, hogy egyszerűen csak próbálnának egyről a kettőre jutni.

jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Azt te sem tagadhatod le, hogy egy 150 kilós fogatlan közmunkás öregasszony ugyanaz a kategória mint egy huszonéves normál bmi-s egészséges szép nő.

jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont azért nehéz mert egypár ronda kivételével csak bőven átlag feletti nőket látok pl fb társkeresőn. Így hogy meg egy egyszerű gyári munkás vagyok, a bánatnak se kellek. Ha meg van is akinek tetszek akkor pár mondat után ghostingolás mert nincs jó dumám.

Hiába, pénz beszél kutya ugat plusz erősebb kutya b*szik.

júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Azért nehezebb, mert manapság sok embernek az okostelefon lett inkább a társa, amit egész nap nyomkod mindenhol. Lehet én vagyok a maradi, de 36 évesen nem jönnék össze olyan nővel, aki egész nap elvárja, hogy online-ban legyek vele telefonon, mert ő is abban van. Nekem sok én idő kell, van mikor órákig rá sem nézek a telefonomra, főleg ha éppen melózok, ha meg otthon vagyok éppen, akkor úgyis ülök több órát a számítógép előtt, így nekem az az online tér bőven elegendő. Az igazi hobbim meg pont olyan sport, amit kevés nő szeret igazán csinálni, szeretek bringázni sokat, sportos pasi vagyok.
júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!