Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban csupán az indok lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csupán az indok lehet társkeresési sikertelenségre hogy "átlagos férfi vagyok"?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki már nyolc éve szingli sokat beszélgetünk és kérdeztem hogy miért nem jön össze kapcsolat keres egyáltalán? Erre azt mondja hogy igen intenzíven keres és hogy azért nem jön össze kapcsolat, mert ő csak egy átlagos férfi

..


jún. 27. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Persze
jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Lehet ilyen sétás padozós fagyirasehivlak meg randikat csinál, nem is élmény vele lenni, mert dumája sincs, energiavámpir fáraszto, a nőnek kell őt sétáltatni, megalszik a tej a szájában is, a nönek kéne őt felszedni mert meg nem mozdulna stb


És ez csak egy indok, de lehet még ezer másik.

jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ja, a fogatlan alkesz az utca túloldaláról akkor ezek szerint átlag feletti, mert van felesége. Hát ma is megtudtam valamit.
jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

2

Ez a kedvenceeeeem. Üljünk lenegy padra, ahol 13 órával ez előtt még hajléktalanok éltek nemi életet. Szerintem nagyon romantikus. 🤩🥰😍

jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a kedvencem mikor a csávó elkéri a fagyi árának a felét is.

És akkor a duma hogy a nőknek csak a rosszfiu kell meg az alfák, a rendesnormalis meg nem.

jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Engem az pont nem zavar. Igazából azt preferálom, hogy fizessem mindennek a felét, hiszen ugyanúgy dolgozom, mint ő.


Nekem inkább az szokott még nagy turn off lenni, amikor nem mer lépni. Nem csípem a beszari férfiakat.

jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Nincs szexuális kisugárzása és karizmátlan, ennyi elég
jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy soha az életben ne vegye észre egy nő se
jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Ennél már csak az a jobb mikor a nővel tankoltatják a kocsit is. Szánalmak.
jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi egy jó randi program amúgy?
jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!