Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban csupán az indok lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csupán az indok lehet társkeresési sikertelenségre hogy "átlagos férfi vagyok"?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki már nyolc éve szingli sokat beszélgetünk és kérdeztem hogy miért nem jön össze kapcsolat keres egyáltalán? Erre azt mondja hogy igen intenzíven keres és hogy azért nem jön össze kapcsolat, mert ő csak egy átlagos férfi

..


jún. 27. 19:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nincs olyan férfi a világon aki átlag alattinak tartja magát lol.

Ha mást nem, annyit hajlandóak bevallani, hogy "hát igen nem én vagyok a legszebb, DE csodálatos, tökéletes személyiségem van, és rengeteg szeretetet tudnék adni ezeknek a hülye kur-váknak, ha adnának végre esélyt" aztán így kijön az átlag😂


Amúgy nem tudom, szerintem menjetek el egymással randizni a kollégáddal, aztán írjatok jelentést arról, hogy miben kéne változnia a másiknak. Mert azzal egyikőtök se jut előrrébb ha meg vagytok győződve róla, hogy semmi baj sincs veletek.

jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

11.

Fagyiwzas seta is jo ha nem hosszu

Margit sziget picknik

Muzeum

Koncert

Kv tea valahol ha hideg van

Szankozas telen

jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem ok és nem indok.
jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az indokom sőt átlagon aluli vagyok mai világban elég ha nem vagy helyes könnyű egyedül maradni.
jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
"Margit sziget picknik" na hát ez aztán komoly mondat. Meg amúgy is érdekesen nézne ki a randi, alapból úgy kezdődne hogy 3 óra vonatozás/buszoszás/autózás a Margit-szigetre, hogy aztán ott lehessünk :D
jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15 tokeletesen jo mashol os ami a telepuleseden van

En pesti vagyok...

jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

" úgy kezdődne hogy 3 óra vonatozás/buszoszás/autózás a Margit-szigetre,"


Pesten is élnek ám emberek, nekik helyben van :D

jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Én már 12 éve vagyok egyedül. Azóta nem kaptam én se igent egy randimeghívásra sem,sőt a korsztályombeliek többsége szóba se áll velem.

Ellenben a 40+os korosztályú hölgyekkel meg teljesen kijövök,csak a korkülönbség miatt maradtunk barátságnál. Itt találtam meg a lelki társamat is,ez már számomra pótolja egy kapcsolat lelki részét és részleges boldogságot is ad ezáltal.🙂

27/F

jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18

Lehet éretebb vagy korodnál.

jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, mert még ronda férfiaknak is van nője. Valószínűleg szinten felül választ, idétlen módon ismerkedik vagy baromi unalmas személyiség és nem jó beszélgetőpartner.
tegnapelőtt 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!