Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a normális embereknek kevesebb esélye van párt találni?

Figyelt kérdés

A környezetemben és ismerős körömben azt vettem észre, hogy a nőknek a gazdag menő férfiak kellenek. Átlagos férfiként lehetetlen párt találni. Miért van ez?

A mai nőknek miért nem felel meg egy átlagos, normális életet élő dolgozó férfi?

Most a 18-25 közötti korosztályra gondolok, de persze fentebb/lentebb is érvényes lehet a fenti.


jún. 30. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Tesó, más a te "normális" definíciód az ellenpélda és a mágikus kivételek normális definíciójaiktól.
jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de én nálam a normális azt jelenti, hogy hosszú, biztonságos párkapcsolatokat keres valaki nem pedig 1 éjszakást.
jún. 30. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Mert a mai nőket csak az erőszak, a mani, a hatalom, az erős tsávók izgatják.
jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

"Hát nem tudom, de én nálam a normális azt jelenti, hogy hosszú, biztonságos párkapcsolatokat keres valaki nem pedig 1 éjszakást."

Manapság 18-25 között a többség vagy még tanul, vagy éppen elkezdett dolgozni, külföldön tölt több-kevesebb időt, világot lát, szórakozik, bulizik, éli az életét - és tök normális emberek. Értelemszerűen a hosszú, biztonságos kapcsolat ehhez az életszakaszhoz kevésbé passzol.

jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
29%

#4

🤡🤡🤡

jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
33%
#4 Olvastam már sok f*szságot itt, de az utolsó mondatod top 3-ba való!
jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
A mai átlagos nők már simán tudnak annyi pénzt keresni, mint egy átlagos férfi. Így ha csak annyit tudsz hozni a párkapcsolatba, hogy eljársz dolgozni és keresel 250 nettót, attól még nem fog senki a nyakadba borulni.
jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert akik itt normálisnak vallják magukat, azok mind defektesek, csak ezt nem akarják belátni vagy észre sem veszik. Nárcisztikus Béla se tudja pl., hogy ő nárcisztikus.
tegnapelőtt 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Valószínüleg az általad normálisnak vélt emberek vagy unalmasak vagy papucsok és ezek egyike se vonzó a nőknek.
tegnapelőtt 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A 18 és a 25 párkapcsolati szempontból két teljesen különböző korosztály.

18 évesen még inkább gyerek agyilag, tinédzser, mindkét nem. Ha szerelmes, akkor nagyon, elhiszik a legnagyobb xarról is, hogy szuper és egy életre szól, ők lesznek a kivételek. Az is teljesen normális, ha ezt minden hónapban másról hiszik. Még csak tanulják az életet.

A 25 éves korosztály meg pont az, ahol a többség élete első komoly, hosszú távú párkapcsolatában van már vagy még. Egyáltalán nem az a jellemző, hogy annyira sok szingli lenne, sőt.

tegnapelőtt 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!