Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért irritáló (tehát nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irritáló (tehát nem egyszerűen semleges) a nők többségének, ha a férfi a társkereső alkalmazásban az általa kifogott hallal pózol?

Figyelt kérdés

A miheztartás végett: vegetáriánus férfi vagyok, életemben egyszer voltam horgászaton, kb. 11 éves koromban egy távolabbai rokonnal, szétuntam magam, a húsfogyasztó korszakomban sem jutott eszembe, hogy többön részt vegyek.


Gyakran találkozom azzal a véleménnyel, hogy a hallal pózolás visszataszító. Akárcsak például a full napszemüveges vagy sportkocsival pózoló képek.


Miért?


Egy ilyen kép arról árulkodik, van valamiféle hobbija az embernek, vagyis szabadideje jó részében nem a kanapén fetreng a TikTokot pörgetve. Másrészt jelzés is előre, hogy a közös idő egy része is erről szólhat, így a másik fél már előre elgondolkodhat azon, szüksége van-e erre.


Erkölcsi dilemma aligha állhat fenn, mivel a nők (és eleve a társadalom) nagy része nem vegán. Továbbá a vegetáriánus/vegán életmóddal szembeni egyik érv szokott lenni egy bizonyos réteg részéről, hogy az ember (különösen a férfi) született vadász - a horgászat pedig jóval közelebb áll ehhez a felfogáshoz, mintha csak kihúzná az ember a műanyagba csomagolt csirkemellet a Penny hűtőjéből...


tegnap 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
#10 Mert az jön le a kommentedből, hogy kényes, kritikus, finnyás, idegesítő ember vagy, akinek a lakásában semmit nem lehet csinálni, csak mirelit csirkemellet kesztyűben szeletelni. Minden rosszindulat nélkül a leírás alapján ezt képzeltem el.
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem taszító egy ilyen kép, mert egy ilyen férfiról nekem az jön le, hogy finggja nincs a nőkről, hódításról, szenvedély felélesztéséről, ha már: Fogott egy halat és készült a trófeáról egy kép, oké, mutassa meg a másik horgász haverjának, hogy hány centi vagy mit tudom én, de mit keres az egy társkeresőn, hogy igénytelen ruhákban, flipflopban vagy gumicsizmában csapzottan guggol egy tó partján egy nyálkás állattal a kezében pózolva?

Hát rohadtul nem jön meg a kedvem a "férfiasság"ához.

tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%

Bírom hogy az emberek kategóriába naponta jut egy rosszmájú kérdés arról hogy miért csinálnak valamit a nők (a mai: "miért teszik a fejükre a napszemüvegüket? valami rejetett üzenete van?" a tegnapi: "miert nyúlnak sokszor a hajukhoz? buták?" mindig ez a miért, miért, miért, mint a megszállottak)

de amikor a nők furcsállnak egy objektíve tényleg furcsa szokást, akkor fuh az a világ vége.


Az ilyen képek kiabranditoak. Persze bele lehet magyarázni százmilliárd pozitív jelentést, mint ahogy bármibe másba is, de ez egy klisé kép, nincs benne személyiség mert tényleg mindenki ilyet posztol, aki valaha is volt víz közelében, ÉS nem vonzó. Néha sztem elfelejtik a férfiak, hogy nekik is vágyat kell ébreszteniük a nőkben ahhoz, hogy a nők vágyat érkezzenek irántuk. Nincs lelombozóbb egy üveges szemű, nyitott szájú döglött halnál, amiből szivárog a vér. Az ilyen képeket küldjétek a haverjaitoknak.

tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Több kérdést tettél fel, válaszolnék sorban:

Sportkocsi - öntelt s.ggfej, aki a pénzével hetvenkedik, azt gondolja ő ettől különb másoknál. Normális nőnek off, golddiggernek főnyeremény.

Napszemcsi - a nők a szemekre, tekintetre kíváncsiak, nem a napszemüveged márkájára. Teljesen üres, semleges kép.

Horgászat - ha szintén horgász a csaj akkor bingó. Ha nem az akkor ugyebár nagyon "vonzó" a szemében, hogy az együtt töltött idő neked majd abból áll, hogy elmész egész hétvégére pecázni a haverokkal.

tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
#12 Miből gondolod, hogy a te lakásodban szeretné az illető megpucolni a halat? Vagy, hogy egyáltalán hazaviszi. És pont hozzád. Simán lehet, hogy a fotó után visszadobja. 🤷
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

HM,nagy pecas a párom,úgyhogy nem annyira nekem szól a kérdés,na de mégis. Utálom a halat,utálom,H budosek a cuccai,mikor hazajön. De legalább egy normális hobbija van,elvonul magának a természetbe és legalább nem beb.aszni jár a haverokkal meg stb. Engem az sokkal jobban zavarna. A halakat meg visszaengedi amúgy.

Szóval ha most ismerkednek,engem nem zavarna a halas kép,egy bulizós meg pózolós annál inkább.

Viszont tény,H nem első képnek raknam ki. Ha van 3-4 kép és közte van egy halas,hiszen a hobbija,hát legyen. Szerintem nem a halakkal van a baj,hanem hogy a pecas réteg nem a tipikus helyes jó pasi, általában.... :D van a tiktokon egy izmos srác aki kenyeret szor a halaknak a vízbe aztán belefejel.... Érdekes,érte halnak a csajok... Erről ennyit :D

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16) Egy kérdést tettem fel, a sportkocsit és a napszemüveget csak hasonló példaként hoztam fel, de elismerem, hogy az azt a bekezdést követő kérdés félreérthető lehetett, de ez a kérdés csak a hallal pózolós képekre volt kihegyezve :)
tegnap 22:08
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tanuljatok egy kis pszichológiát is feleim. Szerintetek miért kutyával, babával, meg pihepuha állatkákkal és hasonlókkal reklámoznak dolgokat füstölgő gyárkémény helyett?

Segítek: a kép egy benyomás, egy kósza tudat alatti villanás (pont mint amikor reklámot néz a fogyasztó). Még nem ismer aki rádnéz, a kép alapján alkot gyors véleményt (főleg a tinderen). Szerinted ha lát valaki egy nyálkás, hűvős, kellemetlen tapintású, büdös (halszagú ugyebár) halat akkor mire asszociál a tudat alattija? Hát szerintem nem pozitív érzetszál indul el benne.

Szóval ha csajozni akarsz akkor hal helyett tortával pózolj mosolyogva - s lehetőleg te süsd azt a tortát :) Finom is, meg azt látja a csaj, hogy házias vagy. Ha nem tudsz főzni akkor megteszi egy sima, kamerába néző, mosolygós (!) kép. Mindenféle pózerkedés nélkül!

+1 tipp: olyan képet rakj ki ami a lehető legjobban hasonlít rád, az élő valódra! Ha a képen sokkal jobban nézel ki mint élőben, akkor találkozásnál az első benyomás csalódottság, becsapottság érzése lesz amiből még egy profinak is nehéz utána visszahúznia.

tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert néha, olyan mintha a férfiak egymásnak tennének fel képeket, nem pedig társkeresésre...

Sörözés, autó, motor, horgászat, szerelés... Ezekekkel a legtöbb nő nem tud mit kezdeni. A hal szimplán vicces, nem jó értelemben.

Sokkal előremutatóbb egy normális, mosolygós kép.

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%

"Másrészt jelzés is előre, hogy a közös idő egy része is erről szólhat, így a másik fél már előre elgondolkodhat azon, szüksége van-e erre"


Meg is válaszoltad igazából.


Lehet azóta fejlődött ez a hobbi, de az én fejemben ez tipik öreg bácsis cigizős, sörözős, szexista proli hobbi. Ez az a faszi, akit etetni kell, mert a levest is lusta kimérni magának.


De ha valaki mondjuk diszkóban pózolna koktélokkal, akkor meg arra gondolnék, ez valami drogos, piás, kuurvázós h.m.cs., akinek minden harmadik szava az, hogy "gyááágecci".

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!