Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri / érdemes prémiumra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri / érdemes prémiumra előfizetni Bumble vagy Tinder alkalmazásokban?

Figyelt kérdés

Egy ideje használom már az alkalmazásokat, volt is pár matchem, beszélgettem is pár nővel, de egyrészt hamar elfogynak a like-ok (swipe-ok) illetve nem látom kik húztak jobbra.

Amúgy csak nekem tűnik úgy hogy teljesen más a felhozatal a két appban? Tinder tele van agyon retusalt, beállított fotós, magának tetszelgős nőkkel, míg Bumbleben inkább a természetes képek dominálnak, hétköznapibbnak tűnő nőkkel (nem rossz értelmében). Vagy csak az algoritmus ilyen hogy Tinderen sokszor ilyen nőket dob fel? Tudom egyéni preferencia de ha azt nézi hogy kiket húzok jobbra akkor nem tanul belőle az biztos. Vagy a többség álltal kedvelteket (tökéletesnek tűnő) nőket dobja előre?



aug. 23. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy Adonisz pasi akkor nem! Ha az vagy akkor prémium nélkül is özönleni fognak a lányok. Nekem átlagos pasiként még prémiummal sem sikerült eljutnom a randiig mert a melós pasi már nem divat a nők körében sajnos. Főleg nem a Tinderen ahol a szülök elkényesztetett és egyben eltartott fashion/travel hercegnői vannak akik teli posztolják a Tindert az utazgatós képeikkel.
aug. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

A Bumble-re kezdtek átszokni egy időben az értelmesebb nők külsőtől függetlenül, mert a Tinder egy szemétdomb... sztem ezt is mutatja az, hogy több a természetes kép rajta, mint az insta modell faceapp-os jelleg.


Én a másik oldalról nem látom a dolgot, de sztem fölösleges. Superswipe nem ér sokat, ha a másik alapból nem húzott volna jobbra, sőt bizonyos esetekben elég nevetséges is (pl. ha 10+ évvel fiatalabbak meg 20+ évvel idősebbek superswipe-olnak, meg azok a gyökkettő IQ-júak, akik csak a kép alapján superwsipe-olnak, mert ha elolvasták volna a profilt, tudnák, hogy esélyük sincs... pl. leírják, hogy ők egyéjszakást keresnek, én meg komolyat...)

Az, hogy látod, ki húzott jobbra, max. egy kis idő- és energiaspórolás.

aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!