Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért irritáló (tehát nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irritáló (tehát nem egyszerűen semleges) a nők többségének, ha a férfi a társkereső alkalmazásban az általa kifogott hallal pózol?

Figyelt kérdés

A miheztartás végett: vegetáriánus férfi vagyok, életemben egyszer voltam horgászaton, kb. 11 éves koromban egy távolabbai rokonnal, szétuntam magam, a húsfogyasztó korszakomban sem jutott eszembe, hogy többön részt vegyek.


Gyakran találkozom azzal a véleménnyel, hogy a hallal pózolás visszataszító. Akárcsak például a full napszemüveges vagy sportkocsival pózoló képek.


Miért?


Egy ilyen kép arról árulkodik, van valamiféle hobbija az embernek, vagyis szabadideje jó részében nem a kanapén fetreng a TikTokot pörgetve. Másrészt jelzés is előre, hogy a közös idő egy része is erről szólhat, így a másik fél már előre elgondolkodhat azon, szüksége van-e erre.


Erkölcsi dilemma aligha állhat fenn, mivel a nők (és eleve a társadalom) nagy része nem vegán. Továbbá a vegetáriánus/vegán életmóddal szembeni egyik érv szokott lenni egy bizonyos réteg részéről, hogy az ember (különösen a férfi) született vadász - a horgászat pedig jóval közelebb áll ehhez a felfogáshoz, mintha csak kihúzná az ember a műanyagba csomagolt csirkemellet a Penny hűtőjéből...


tegnap 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Attól még, mert nem vagyok vegán (bár nem sok húst eszem, szimplán nem szeretem), nem szeretek döglött vagy jelen esetben haldokló, szenvedő állatokat nézegetni. Még ha vissza is engedi, abban a pár percben a hal fuldoklik. De pláne a visszaengedős hobbihorgászok baromi gázok szerintem, fogyasztási célra teljesen oké halat fogni, ez a természet rendje, hogy felzabáljuk egymást, ez van. :D Viszont akinek ez az élvezet, hogy állatokat kínoz, hát inkább hagyjuk.
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy teljesen egyszerű, hétköznapi mosolygós fotó sokkal megnyerőbb, mint egy döglődő állattal, vagy egy kocsi előtt pózolni.
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább röhejes.
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
Mekkora snowflake mentalitás már. Egy apró viccük van a nőknek arról hogy hihi haha milyen gáz hogy minden harmadik pasi egy állatdöggel pózol, de még ez is annyira fáj hogy sírod ide a bekezdéseket.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg röhejes, nekem a rajzfilm A nagy ho ho ho horgász ugrik be a kukaccal :D
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%

Ahogy az 1-es írta, a hobbiból állatkínzás offos, a megennivaló még okés lenne, DE:

- ez egy olyan hobbi ami engem irritálna, minden szabadidejét ezzel tölti a pasi, köszi nem kell,

- nem tudok és nem is akarok halat pucolni. Konyhakész állapotban veszem az összes vízi állatot. És nem, az se jó ha ő csinálná. Az én konyhám nem mészárszék. A csirkét se itt öljük és kopasztjuk.

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Utálom a halat, horgásszal soha nem állnék szóba.
tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Halas, autós, súlyzós izomtrikós, koktélos naplementés, fegyveres mind az a kategória, amit reflexből kerülök.

Ha valaki azt hiszi, hogy ez a legjobb marketinganyag, amivel eladhatja magát, azt meghagyom a nyolc általánost nehezen elvégzett proliknak.

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Én őszintén szólva leszarom.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
A 6+os vagyok. Hú de lepontoztak a 60-as százalékos botok, vagy a kérdező több profilról 🤣 És nem először :D
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!