Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Én 39 éves férfi vagyok aki kicsit el van hízva és nem vagyok olyan helyes férfias pasi egy év alatt egy nővel találkoztam akivel egy randi volt, a nő picit elhízott és két gyermeke van. Kolléganőm 25 éves csinos vonzó fiatal lány egy év alatt vagy 6 helyes sármos sportos férfit elfogyasztott.....
szept. 13. 18:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
19%

#28


Szépnek vagy csúnyának lenni veled született adottság.

Ez fog megváltozni attól, hogy te elmész fodrászhoz stb

szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%

31. A fenéket nem.

Egy rakat pasit láttam magam körül akik egy egész szintet képesek ugrani egy jó fodrász után!

szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
52%

#32


Jó, akkor hitegesd csak tovább magadat.

Ha ez ilyen egyszerű lenne, minden csávó helyes lenne.

Bemész rondaként, ülsz a székben 20-30 percet, fizetsz 5 ezer ft-ot, kijössz és már bámulnak a nők 🤡

szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

31


Pedig sokat lehet tenni azért, hogy a maximumot hozd ki magadból. Egy stílusos öltözék is felkeltheti a figyelmet, vagy ha a megfelelő színeket használod. Csak ehhez persze rá kell szánni az időt, energiát.

szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
40%
Na ez a blablabla. Fogyasztói világ, költs egy rakat pénzt hogy páva legyél. Egy fodrász után az ember intelligenciája, érzelmi kultúrája is bizonyára sokat fog emelkedni. Ellenben a nők szeretnek álmokat kergetni, hogy a szuperhelyesjópasi mindenben főnyeremény. A nőknek csak a jó külső meg a porhintés kell, meg utána a szenvedés.
szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen a világ, a nők el vannak kényelmesedve.

Felborult a női-férfi ismerkedés, elment egy olyan irányba ami a normális ember számára elviselhetetlen. Az a 25 éves kolléganő aki elfogyasztotta a férfiakat nekem nem kellene egy éjszakára sem. Vannak elveim. Mindenesetre ne add fel, attól hogy nem vagy sportos lehetsz normális. Ennyi idősen meg ne a leélt több gyerekes nőkkel kínlódj akik csak ki akarnak használni. engem is mindig megtalálnak. Nekem nincs gyermekem, de elvárják hogy én neveljem fel az álompasi által csinált gyereket.. biztos hogy nem.

szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Akkor lenne igazságtalan feléd nézve, ha neked a keresett nő személyisége lenne a fontos, erre te is felszínesen azon bőgsz, hogy a csinos, jól kinéző ismerősödnek miért jött össze csinos, jól kinéző pár, és neked miért nem, amikor igénytelen vagy és ronda is.
szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!