Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Én 39 éves férfi vagyok aki kicsit el van hízva és nem vagyok olyan helyes férfias pasi egy év alatt egy nővel találkoztam akivel egy randi volt, a nő picit elhízott és két gyermeke van. Kolléganőm 25 éves csinos vonzó fiatal lány egy év alatt vagy 6 helyes sármos sportos férfit elfogyasztott.....
szept. 13. 18:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
70%

Ha ezt komolyan gondolod kérdező és nem csak trollkodsz, hát nagy bajok vannak a toronyban.

39 éves kövér incelnek senki se jut, max egy hasonlóan kövér nő vs. 25 éves szép, csinos lánynak meg minden? Hát valóban, ki érti ezt? 🤡

szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
69%

Hol itt az igazságtalanság?


Fiatal jó nő = jó pasik.

Igénytelen középkorú = Nincs nő.


Tök igazságos.

szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
61%
Jól értem, hogy férfi létedre egy fiatal és csinos nőre irigykedsz? Egy ilyen nőre sokan pályáznak. Még a korabeli férfiak se kapnak sok figyelmet hozzá képest. Korodbeli férfiakhoz hasonlítsd magad és úgy kapsz egy valós képet. Amúgy meg annyi az élet amennyit beleöntesz. Ha szebbre és fiatalabbra vágysz, akkor sportolás, jobb állás, jobb személyiség.
szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
31%
#14 Tudod "igénytelen középkorú" is boldog akar lenni és ahhoz nem kell igénytelennek lenni elég egy nem helyes arc hogy ne néz ki jól.
szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
15%
Barátom! Jelenleg a jól karbantartott 30-40 éves férfiak sem kellenek, stabil egzisztenciával, intelligens külsővel, viselkedéssel. A mai nőknek egy fullos külsejű kan kell a hétvégi programokhoz, aztán ennyi. Vagy te azt hiszed hogy ezek akarnak komoly kapcsolatot? Hahó! Ez a 21. század, kötetlen szórakozások, laza szexkapcsolatok. Aki ma komoly, céltudatos, az rossz bolygón él.
szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
48%

Miért születik valaki gazdagnak, valaki nem? Miért vsnnak valakinek szerető szülei, másnak bántalmazó pedofilok? Miért fogjs fel valaki könnyen az integrálást és mátrixokat, más meg a harmadfokú egyenletet sem? Miért születik valaki durva betegséggel, más egszs3gesen?



Nem tudom, milyen választ vártok ezekre az "igazságtalansággal" kapcsolatos kérdésekre. Az élet ilyen, igazságtalan, mert csak.

szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
59%
Erre mit lehet mondani? Kupáld ki magad. Az elhízás ellen lehet tenni. A rosszabb adottságokon meg javítani a stílussal. Rajtad múlik.
szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
56%

13-nak volt egy mondata, ami nálam betalált: "Amúgy meg annyi az élet amennyit beleöntesz."


39 éves vagy, ha jó nöt akarsz, lehet elkezdeni dolgozni magadon. Sport, stílus, személyiség stb. Azt kapod, amit te adsz.

Az élet sose volt igazságos, és nem is lesz.

szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
19%
18-as És hogyan lehet mondjuk rövid időn belül ki kupálni magam? Ha nekem nincs türelmem ehhez én hiába csinálok mondjuk gyors gyaloglást de ettől még nem leszek hú de izmos mondjuk nem is akarom magam kigyúrni ezért maradok egyedül mert nem vagyok kondi rajongó?
szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
85%
Elhízott csúnya férfiként, sportos gyönyörű nőt gondolsz magad mellé igazságosnak? Mi a helyzet az elhízott csúnya nőkkel, velük így mi lesz?
szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!