Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Én 39 éves férfi vagyok aki kicsit el van hízva és nem vagyok olyan helyes férfias pasi egy év alatt egy nővel találkoztam akivel egy randi volt, a nő picit elhízott és két gyermeke van. Kolléganőm 25 éves csinos vonzó fiatal lány egy év alatt vagy 6 helyes sármos sportos férfit elfogyasztott.....
szept. 13. 18:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
51%

19-es, nem kell mindenkinek kigyúrtnak lenni, de az el vagyok hízva és a kigyúrt között van azért egy elfogadható átmenet. Rövid idön belül se lehet, amit évtizedekig elcsesztél, azt nem fogod két hét alatt helyrehozni. Nem csak a kigyúrt pasiknak van párjuk, és nem csak a kinézet számít. De az ilyen picsogás, mint a nyitó szöveg, elég gáz. Ha tudom magamról, hogy 39 évesen el vagyok hízva, meg nem vagyok férfias se, akármit is jelentsen ez, akkor meg se kérdezem, hogy a 25 éves bombázó kolléganömnek miért van több sikere az ismerkedésben, mint nekem, mert az egyértelmü.

Ha meg nem akarok tenni magamért, mert "nekem ehhez nincs türelmem", akkor belövöm magam oda, ahol vagyok, ahol az életben tartok, amennyit magamba fektettem (külsöleg és belsöleg is) és elfogadom, ill. tudomásul veszem, hogy ezért a teljesítményemért egy elhízott két gyerekes nöt fogok kapni.

szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
48%

19


"18-as És hogyan lehet mondjuk rövid időn belül ki kupálni magam? Ha nekem nincs türelmem ehhez én hiába csinálok mondjuk gyors gyaloglást de ettől még nem leszek hú de izmos mondjuk nem is akarom magam kigyúrni ezért maradok egyedül mert nem vagyok kondi rajongó?"


Hát vmi vmiért... Senki se mondta, hogy ez rövid időt vesz igénybe, de belefektetett munka nélkül hiába várjuk az eredményeket. Statisztikailag azért nagyobb esély van párt találni, ha a testalkat nagyjából rendben van. Továbbá az elhízott és az izompacsirta között azért van az egészséges középút is, ami szerintem a legtöbb nőnek szintén tetszik.

szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
58%

"Kolléganőm 25 éves csinos vonzó fiatal lány egy év alatt vagy 6 helyes sármos sportos férfit elfogyasztott."

Ez alatt konkrétan mit értesz? És ő ezt így is tervezte?

Nekem is szokott lenni olyan, hogy megismerkedek egy férfival, találkozgatunk 1-2 hónapig, aztán rájövünk, hogy nem illünk össze. Elfogyasztottam? Én nem így fogalmaznék. Inkább csalódott voltam, hogy nem lett belőle hosszú távú kapcsolat.

Amúgy meg ha arra gondolsz, akkor nyilván egy nő szexre azt kap meg, akit akar, ez nem igazságtalan, ez mindig is így volt.

szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
62%

"egy év alatt vagy 6 helyes sármos sportos férfit elfogyasztott...."

"nekem jobb a személyiségem mint annak a kolléganőmnek.."


Hát akkor kérdezd meg ezt a kolléganőt, hogyan kell helyes, sármos férfiakat felszedni, ha ennyire irigyled érte

szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
75%

Mi abban az igazságtalan, hogy a szintednek megfelelő lehetőségeid vannak társkeresés terén?

Az lenne az igazságtalan, hogy fordítva lenne.

szept. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
68%

"nekem jobb a személyiségem mint annak a kolléganőmnek.."


Bocsi, nem úgy tűnik. :D Vagyis süt rólad az irigység és rosszindulat.

szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
19%
#21 Sosem vágytam semmilyen fullos nőre csak én az időt a tanulásra szántam hogy diplomás legyek nem volt könnyű elvégezni de úgy látszik ez semmit nem ér ha nem néz ki jól az ember. Nekem az arcom ronda.
szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

27


A testtel is kell azért foglalkozni... Az arcon akár egy jó hajvágás, design-szemüveg is tud segíteni. A stílustanácsadó jó ötlet lehet.

szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

27

Folyt


Vagy bőrápolás, fogászat.

szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
19%
#28 ezekkel mind foglalkozom mondjuk hajamat csak rövidre vágom de valahogy a kondi az nem az én világom és ezért fogok egyedül maradni mert nincs mondjuk szálkás testem. És nem is akartam soha pedig próbáltam.
szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!