Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Én 39 éves férfi vagyok aki kicsit el van hízva és nem vagyok olyan helyes férfias pasi egy év alatt egy nővel találkoztam akivel egy randi volt, a nő picit elhízott és két gyermeke van. Kolléganőm 25 éves csinos vonzó fiatal lány egy év alatt vagy 6 helyes sármos sportos férfit elfogyasztott.....
szept. 13. 18:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Most az bánt, hogy te nem tudtál elfogyasztani 6 helyes sármos sportos férfit? 😅
szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Ez ilyen költői kérdés vagy valós választ várdz?
szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
2. Válósat.... nyilván... nekem jobb a személyiségem mint annak a kolléganőmnek..
szept. 13. 18:55
 4/37 A kérdező kommentje:
1. Nyilván csinos nőre gondolok...
szept. 13. 18:56
 5/37 anonim ***** válasza:
49%

miért a másikat figyeled aki vonzó és sikeres.

nyilván más az életetek, válogathat akit csak akar megkap, de mivel 6-ot fogyasztott el, nyilván talán még nem is boldog, nem?

az elhizáson lehet módositani, ha nem vagy helyes azon sajnos nem.

Személyiségfüggő, ha duci vagy de egy szexi kisugárzású, ragadhatnak akkor is rád a nő, láttam ilyet a yt-on, most sajnos nem találom az illetőt, de olyan kövér volt, de úgy táncolt a vékony lányokkal, és olyan szexi kisugárzása volt, hogy juhuuuu, szóval nem minden a külső azon lehet faragni. A lényeg a vonzóságban van sztem.

szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt, ő nő és fiatal. Te meg pasi vagy és erősen középkorú. Plusz az sem segít, hogy nincs igényed normálisan kinézni.

Ezek után nem tudom mi még a kérdésed.

szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
57%

"nyilván... nekem jobb a személyiségem mint annak a kolléganőmnek.."


Nyilván nagyon jó személyiséged lehet, ha arra nem vagy képes, hogy magadra odafigyelj és ne legyél kövér.

szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
Ja, meg az is tükrözi a csodás személyiségedet, ahogy magadat fényezel, mást pedig leszólsz.
szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%
Most mi itt a kérdés, mi nem egyértelmű?
szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%

Ne hasonlítsd az almát a körtével!

A világ minden területén q szebb előbb kel el, drágább, több embert vonzz stb.

Természetes, hogy nem jóképű, elhízott, 40-es férfiként nincs olyan vonzerőd, mint egy 25 éves bombázó nőnek. (Vagy ugyanilyen kaliber férfinak.) Ez nem igazságtalan. Azt meg, hogy ki mennyire jó ember igen nehéz megítélni, főleg, ha az egyik te vagy.

szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!