Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyukaként semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukaként semmi esély nincs normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nyílván nem görcsösen kapaszkodok, nem apa pótlékot vagy bármi mást keresek csak jó lenne éjszakánként végre nem egyedül álomra hajtani a fejem. Több, mint egy éve vagyunk külön a gyermekem apjával ( oka megcsalás .. az ő részéről). Végre azt érzem jól érzem magam és képes lennék nyitni , de a történet vége mindig sértődés, mert más a prioritási sorrend. Na hozzá tenném nem sok randim volt ez a 3. Mióta magam vagyok ( és tart egy hónapja az ismerkedés), de itt is megy a problémázás ha át vagy másképp kell szervezni a dolgokat. Megértem

Én a másik oldalt is, pláne ha gyermektelen de na..

Önálló vagyok, dolgozom , lehet néha túlságosan határozott de na.

Bocsi ha hosszú lett…

32/ nő


szept. 10. 21:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 32 voltam, amikor egyedülálló anyukaként megismertem a férjemet. Neki nem volt gyereke, azóta eltelt 3 év és már nekünk is van közös gyerekünk. Ő nem akart anyukákkal kezdeni, de az érzelmei erősebbek voltak az elveinél. Ilyen is van, csak meg kell találni, megéri várni rá :) sose add fel. Azt meg mondanom sem kell, hogy előtte milyen bunkók jöttek az életembe és a gyerek őket nem zavarja kijelentés mögött az volt, hogy persze, nem zavarja mert ő csak este átjönne meg….. amíg a lányom alszik, reggel meg megy dolgozni. Na persze…
szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Én azokkal a férfiakkal akiken láttam hogy zavarja a gyerek, megszakítottam az ismerkedést. Sose árultam zsákba macskát. Már az elejétől tudták hogy gyerekem van. Igaz sokáig voltam egyedül, 5 évet. De utána betoppant az életembe az én emberem. Amikor ismerkedtünk feltette a nagy kérdést hogy szeretnék e még gyereket. Akkor rávágtam hogy nem. Mondta nem baj, erre a kérdésre térjünk vissza majd. A negyedik randin ő kezdeményezte hogy szeretné megismerni a lányom. Annyira megszerették egymást, hogy amikor nem találkoztunk egy hétig a lányom sírt utána. Azóta lett közös gyerek is, viszont mind a kettőt ugyanúgy szereti. Sose tesz különbséget közöttük. Neki a lányom is olyan lett mintha a saját gyereke lenne.
szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Kinek mi a normális vagy jó.

Még egy gyerektelen nőtől is azt várja a legtöbb férfi, hogy neki is az anyja legyen, értsd főzz neki, takaríts helyette, "otthon melege", tiéd minden "női dolog", ún. láthatatlan munka. Egy gyerekestől szerintem hatványozottabban. De vannak nők, akiknek ez nem is gond.

Hogy normális ÉS vonzó is legyen a férfi, az szintén lottó 5-ös kategória még gyerek nélkül is.

Az egyedülálló apákkal is amúgy óvatosan... Teljesen másak, mint az egyedülálló anyák. Nem mind, de a legtöbb olyan okból az, hogy nem akarod azt te sem tolerálni, lásd pl. a megcsaló exedet vagy a sok házimunkából és gyerekezésből részét kivenni nem hajlandó herét stb.

szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen kapcsolatom.

Önmagában a tény, hogy gyermeked van, egyáltalán nem döntő jelentőségű. Lehet, hogy én vagyok naiv, de nálam nem jelent hátrányt az anyaság. Tudom, és egyetértek, hogy a gyerek a legfontosabb, akárkitől is van. Ahol tudom, mindkettejüket próbálom segíteni. Nem csak akkor rajzoltam, labdáztam stb. a gyerekével, ha anya fáradt volt, hanem bármikor, amikor a gyereke ezt szerette volna. De az sem jelentett problémát, ha úgy kellett valami munkát elvégezni (mosogatástól a kerti munkáig, vagy bármi mást), hogy az anyának és a gyerekének közben más, közös programja volt.


Az a lényeg, hogy ha jönnek a napi várható és váratlan feladatok, akkor együtt tudjuk kezelni azokat, hogy utána mindenkinek jó legyen. Szerintem valahol erről is szól, hogy ha én szeretek egy anyát. Mert akkor a gyerekét is szeretem. Cserébe két helyről is kapok szeretetet.


Persze más a helyzet, ha a gyerek el van kapatva, agresszív, ellenem fordul és anyuka nem tesz semmit, netán betoppan az idegbeteg apuka, vagy bármi hasonló, és változásnak még csak a jele sem látszik.

szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 vagyok. Csak hogy teljes legyen a történet: a kapcsolatnak vége lett, és nem azért, mert gyerekei voltak, hanem mert megcsalt egy levelezős tanítványával, de később az is kiderült róla, hogy kb. közkézen forgott a városban...
szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 14-es! Bár több férfi így viszonyulna az egyedülálló anyákhoz!!!
szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én egyedülálló apukaként kizárólag egyedülálló anyukát keresek, hiszen hasonló a hasonlóhoz illik. Volt gyermektelen nővel kapcsolatom, nem működött. Úgy gondolom aki nem ebben élethelyzetben van, soha nem fogja megérteni igazán mit jelent szülőnek lenni, de mellette vágyni is egy társra. 40/f
szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nyilvan van ra esely, ha nem lenne akkor nem leteznenek feltestverek.

De amugy miert nem bekulsz ki a gyerek apjaval? Minden ferfi felremegy, kar altatni magunkat, es a gyerek gondolom hozza ragaszkodik.

szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Esély mindig van mindenre, kérdés, mekkora? Tény, nagyon nehéz komoly partnert találni.
szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Voltam már kisgyermekes anyukával. Nekünk a felfogása miatt nem működött. Neked attól még lehet párod.
szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!