Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyukaként semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukaként semmi esély nincs normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nyílván nem görcsösen kapaszkodok, nem apa pótlékot vagy bármi mást keresek csak jó lenne éjszakánként végre nem egyedül álomra hajtani a fejem. Több, mint egy éve vagyunk külön a gyermekem apjával ( oka megcsalás .. az ő részéről). Végre azt érzem jól érzem magam és képes lennék nyitni , de a történet vége mindig sértődés, mert más a prioritási sorrend. Na hozzá tenném nem sok randim volt ez a 3. Mióta magam vagyok ( és tart egy hónapja az ismerkedés), de itt is megy a problémázás ha át vagy másképp kell szervezni a dolgokat. Megértem

Én a másik oldalt is, pláne ha gyermektelen de na..

Önálló vagyok, dolgozom , lehet néha túlságosan határozott de na.

Bocsi ha hosszú lett…

32/ nő


szept. 10. 21:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

30 évesen válltam el, egy gyerekkel maradtam. Sikerült találni egy gyermektelen férfit, akivel néhány hónap után összeköltöztünk majd összeházasodtunk. Lett egy közös gyerekünk is.

Van esély, ne add fel!

szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Örülök nektek :)

Bízok benne hogy van, de néha kételkedem benne.

szept. 10. 21:40
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, lefogadom, hogy nem jó neked a saját szinted: egy szintén gyermekkel rendelkező, elvált ember.
szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Elvált apukával ismerkedj!
szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Párom is 31 éves, 2 gyerekkel. 2-3 hónapja vagyunk együtt, de imádjuk egymást. :)
szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Húgom elvált, most mégis újra van barátja, sőt, már össze is házasodtak.

Egyik hölgy ismerősömnek van már egy kislánya egy félresikerült házasságból, és valósággal tapadnak rá a pasik.

Nyilván lesznek olyanok, akiket ez eltántorít, de a többségnek - főleg 30-on túl - egyáltalán nem kizáró ok.


Viszont azt azért érdemes megjegyezni, hogy ha még házasok vagytok, az azért sokaknál visszatartó erő. Akkor is, ha külön éltek.

szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Ne gyermektelenekkel ismerkedj, ezt az érti meg, érzi àt akinek szintén van gyereke.
szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 Feltehetően nem házasok, a "gyermekem apja" erre utal. Gyerekkel nem könnyű társat találni, minden programot, találkozót előre meg kell szervezni. Sokszor a már megbeszélt, eltervezett programot is felülírja a gyerek, ezt nem mindenki fogadja el.
szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, az hogy gyermektelen emberrel ismerkedtem meg az így alakult. Nem zavarna ha lenne neki is gyereke , de köszönöm az értékes hozzászólást,
szept. 11. 07:59
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Én is azt tanácsolom hogy elsősorban a gyerekes, elvált apukákat célozd be, akinek még nincs gyereke annak nagy hátrány szinte minden esetben ha neked meg van.

Sajnos ez van, mondjuk a te eseted elég szomorú.

szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!