Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emirana kérdése:

A társkereső honlapokon tényleg lehet ismerkedni ?

Figyelt kérdés
Tizenéves kapcsolatomnak vége lett,gondoltam kíváncsiságból kipróbálok egy ilyen oldalt.Pár nőnek írtam szeretném megísmerni,többet tudni róla stb.Semmi rosszindulatút nem írtam de, reakció 0. Azt is kértem,hogy nemleges válasz esetén is jelezzen vissza.Kell emil címet is adok,ha "kedvelő gombra kattint". Érdemes ilyen honlapokkal foglakozni,vagy nincs értelme ?

szept. 10. 06:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a normalis parom tinderrol van. Mint irtam, sok baratnom keresett ott kapcsolatot, illetve edesnyamnak is onnan lett kapcsolata, evek ota tart, tobb baratnom meg most tart eljegyzesnel.
szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Leírnátok a tinder webcímét,linkjét. Próbáltam rákeresni,de mindig valami külföldi nyelvű oldalt adott be.
szept. 11. 19:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez egy applikacio, a play aruhazban vagy az appstore-on tudod letolgeni telefonra :)
szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11 Csak nyilván ti jól néztek ki ÉS fotogének is vagytok.

Kérdező, ha rád a fentiek közül akár csak az egyik nem igaz, felejtsd is el. Nő vagyok, rám sem, úgyhogy én online labdába sem tudtam rúgni. Élőben meg már nem szokásuk a férfiaknak kb. senkihez sem odamenni, kezdeményezni, úgyhogy én baszhatom ezt az egész pártalálósdit. Te viszont ha tudsz elég bátor lenni ehhez, nem rettegni, hogy jajajaj, nehogy #metoo legyen belőle, és persze nem csak a 10/10-es bombázók kapcsán vagy hajlandó rászánni magad erre, akkor jók az esélyeid.

szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Aham,köszi,akkor pc-hiába próbálkoztam :). De megvan,mondjuk a fotóknál elakadtam. Nincs a telómon egy se magamról.

#14 A normális pasik /mint én is/ azért nem mennek már oda nőhöz,mert kiröhögik,megalázzák,és egyből elutasítják őket, pedig a pasi csak annyit mondott,hogy szia.Tapasztalat.Tizenévvel ezelőtt bárpultál odaálltam egy nő mellé,mert csak ott volt hely,összenéztünk,én illedelmesen köszöntem ahogy illik,erre a csaj kifakadt,hogy elege van abból,hogy mindenki megakarja dugni stbstb...Én meg közöltem vele,hogy akar téged megdugni a hóhér és otthagytam. Történet folytatódhat,ha érdekel...

szept. 11. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!