Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most tulajdonképpen mit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tulajdonképpen mit is akarnak a nők a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Már fogalmam nincs mit akarnak.


Az első hangoztatja, hogy komoly kapcsolatot akar, aztán bulizik, ott alszik a fiú haverjainál, meg első éjszakán szobára akar menni. Tehát láthatólag NEM azt keres.


A második csaj hangoztatja, hogy a pasijának legyen jó keresete, tartsa el magát mert ő is hoz egy színvonalat, jó autó, stb. Az utána közli, hogy ő nem akarja, hogy egy pasi eltartsa, meg kiszolgáltatott legyen egy férfinak mert erős nő, és nincs közös kassza, de amikor mondtam neki, hogy fizesse akkor a maga részét a 25 ezer forintos vacsoránál akkor kiakadt, lenézően nézett rám, hogy pff utána meg nem írt többet. Mert hogy itt nem a pénz a lényeg, ha nem a kedvesség.


Ezt érti valaki?



szept. 8. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Az egójukat akarják hízlalni. Erre az egész szarra amúgy az lenne a megoldás, ha az összes(!) férfi letörölné magát ezekről a társkeresőkről és nem írogatnának több százan a nők instagramja alá, mint egy kanos majom, hogy milyen szépek, némi pına reményében. Emiatt a sok-sok birka véglény miatt a nők egója és az elvárásai az egekbe szöknek és a többségük egyedül fog megdögleni, mert sose lesz nekik elég jó senki, vagy ha igen, akkor annak a hapinak nem kéne hosszútávra, hiszen egy ilyen "megfelelő" csávó annyi nőt megkaphat, amennyi a 10 ujjára se lenne elég. Amerikában amúgy már évek óta ez megy, itthon még nem annyira vészes, de már itt is nagyon terjed ez a faßság, főleg a nagyvárosokban.
szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Írtál két végletet. Az igazság a közte lévő skálán van.
szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha te hívtad meg, vagyis te hívtad el randira akkor neked illik fizetni a vacsorát!


Ne csodálkozz ha ezért offolt!



"A második csaj hangoztatja, hogy a pasijának legyen jó keresete, tartsa el magát mert ő is hoz egy színvonalat, jó autó, stb. Az utána közli, hogy ő nem akarja, hogy egy pasi eltartsa, meg kiszolgáltatott legyen"


Vagyis a férfinek legyen olyan keresete hogy saját magát eltudja tartani (ne a nőnek kelljen kisegítenie pénzel mert anyagi gondjai vannak)


Ebből neked hogy jött le hogy a nő azt várná hogy tartsák el??

szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Csak ugyanazt amit a férfiak. Ők milyen célból vannak fenn? "Komolyat, de ahogy alakul semmi jónak nem vagyok elrontója"
szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Már én sem tudom mit akarnak? Azt látom, hogy 40 felett egy csomó kattant van, aki hisztis, pánikszerűen keres pasit magának, vagy azt sem tudja mit akar, csak szakítás után hirtelen felregisztrált. Fél órája rám írt egy nő, hogy van-e kedvem ismerkedni, majd pár sablonos üzenetváltás után törli a kapcsolatot.
szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4, Mondjuk ez is jó duma :D Komolyat, de ahogy alakul ... :D :D
szept. 8. 18:24
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem egyformák a nők. Meglep?
szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak semmit tényleg általában, vicc az egész. Aki komolyan gondolja hamar leiratkozik ezekről.
szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Azért nekem kérdés, hogy milyen korosztályban keresel. Mert mind a közös kasszához, mind az anyagi elvárásokkal nagyon mások a hozzáállások 20 és 30 évesen. Nekem pl. a közös kassza az alap házasság után, de amíg nem volt, jól esett, ha meghívott helyekre. Valamint most már közös kasszánál is, bár az én fizum is ugyanúgy bemegy a közösbe, a fizetést szinte mindig a férjem csinálja, valahogy így illik, akkor is ha az én Szép kártyámról fizet mondjuk. Felezni a barátaival szokott az ember, randin a férfi fizet.
szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
9-es mi az hogy randin a férfi fizet ? A sajátját igen de a tiedet fizessed te. Hol élsz ?!
szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!