Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most tulajdonképpen mit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tulajdonképpen mit is akarnak a nők a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Már fogalmam nincs mit akarnak.


Az első hangoztatja, hogy komoly kapcsolatot akar, aztán bulizik, ott alszik a fiú haverjainál, meg első éjszakán szobára akar menni. Tehát láthatólag NEM azt keres.


A második csaj hangoztatja, hogy a pasijának legyen jó keresete, tartsa el magát mert ő is hoz egy színvonalat, jó autó, stb. Az utána közli, hogy ő nem akarja, hogy egy pasi eltartsa, meg kiszolgáltatott legyen egy férfinak mert erős nő, és nincs közös kassza, de amikor mondtam neki, hogy fizesse akkor a maga részét a 25 ezer forintos vacsoránál akkor kiakadt, lenézően nézett rám, hogy pff utána meg nem írt többet. Mert hogy itt nem a pénz a lényeg, ha nem a kedvesség.


Ezt érti valaki?



szept. 8. 17:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Nekem most már mindig a férjem fizet :D Szóval köszi, megvagyok :D
szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
11-es jó nagy simp a férjed
szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Állítólag komoly kapcsolat miatt van fent sok nő, de szerintem tudják, hogy erre nem sok esély van rá ezeken a társkereső oldalakon. A pasik nagy része még csak a szexre hajt. Férfiként írom ezt és tapasztalatból.
szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egót növelni, közösségi oldalakat reklámozni követőgyűjtés gyanánt stb
szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd , hogy nőként olyan szuper férfiakkal találkozunk , 1 hónapja léptem be, az esetek nagy részében rossz tapasztalatom van. Pedig a profilom teljesen normálisan néz ki (úgy ertem , hogy nem picsás fotók vannak fent rólam , és nincs 150 soros elvárás listám se a ferfiak felé.

Csak pár kiragadott példa:


1) a pasi kiírta , hogy komoly kapcsolatot keres , a fotói teljesen normálisak/visszafogottak voltak. Az első mondata , köszönés nélkül , hogy akarok e ma délután találkozni vele , mert szexi vagyok és szexelhetünk


2) másik véglet. Az első pár mondatban leírja , hogy o komoly kapcsolatot akar meg gyereket is , úgyhogy mielőtt találkoznánk , kuldjek neki egy papírt arról , hogy termékeny vagyok és lehet gyerekem, mert nem akar ebbe feleslegesen energiát fektetni

3) jól elbeszélgettünk , szám csere is volt. Két héten keresztül napi szintű chateles , nagyon sokat dicsér , már komolyabb /melyebb témákba is bele mentünk (nem csak a szokasos mi a kedvenc c. Filmed dolog volt). Azt érzi az ember , hogy na végre , valaki őszintén erdeklodik és meg kedves is. Megbeszéltük , hogy találkozunk végre személyesen , erre másnap reggel teljesen eltűnik (ez volt egy hete). Nem, nem halt meg, mert látni , hogy elérhető volt többször napközben whats upon.


Abszolút elhiszem, hogy nagyon sok , tök normális férfinak is ugyanúgy pocsék tapasztalatai vannak a társkeresőkön, csak arra próbáltam rávilágítani , hogy egy fikarcnyit se jobb sajnos a helyzet női oldalról. Nagyon nehéz szerintem mindkét oldalnak a randizás/parkereses. Sajnos az ismerősi /barati körömben kivétel nélkül mindenki hasonló tapasztalatokról számol be (nemtől függetlenül). Ezt most azokra értem, akik komoly kapcsolatot szeretnének.

szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

15-ös azért mert te 3 olyan emberrel ismerkedtél akik közül az egyik szexmániás, a másik troll, a harmadik pedig valószínűleg egy Chad akire ráment 50 másik nő is, attól még rengeteg normális férfi van.


Talán az is a férfiak hibája hogy ti a "rosszat" választjátok ki a rengeteg jelentkezőből?


Talán tudni kéne normálisan szelektálni.


Nekem most tetszik egy nő, igen online, és alig ír de a találkozóra rábólintott. Baromira nincs kedvem hozzá hiába szimpatikus az adatlapja hiszen totál titokzatos az egész. Nagyon rég nem is ismerkedtem online már, ide csak egy másik rendezvény miatt regisztráltam amihez kell ez ( bonyolult nem fontos miért , tematikus társkereső nem egy 'sima' ).


Az a baj hogy a nők online álomvilágban élnek és az "átlag" férfiakat észre se veszik. Élőben pedig egyenesen levegőnek nézik őket.


Esélytelen ismerkedni manapság, pláne 25-45 között, de talán később se könnyű, csak akkor már lazábban veszik az emberek mert már elengedték igazából.


38F incel

szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Szóval ha a férfiak szemetek a nőkkel, akkor az a nő hibája mert rosszul választott, ha a nő szemét a pasival, az is a nő hibája? Van bármi, ami iránt felelősséget vállaltok?
szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16-os látom nem ment át, akkor próbáljuk meg mégegyszer……


Az üzenetemnek nem az volt a lényege , hogy szegény én , hanem pont az , hogy a saját és az ismeretségi körömben is NEMTŐL függetlenül az a tapasztalata mindenkinek , hogy k*rva nehéz társkeresőn normalis partnert találni. Ugyanúgy a férfi ismeroseim is olyan sztorikat meséltek nőkről , hogy a hajam égnek állt.

Nem kizárólag három példát tudnék mondani hanem napestig tudnám ezeket sorolni. Nem egy tűnt el viszonylag normalis beszélgetés után (vagy 10 minimum) , volt olyan aki meztelen kepet kert , volt olyan aki bevallotta , hogy van amúgy felesége , de a not nem zavarja , ha csatlakoznék. Két jó tapasztalatom van mindössze , nem lett belőle semmi (egyszer miattam egyszer a másik miatt), akkor nagyon korrekten megbeszéltük egymással , hogy ez miért nem működne és tisztelettudoan és kedvesen el váltunk a végén.


És mielőtt azt irnad ,hogy biztos csak a tenyesz bika kinézetű és/vagy pénzes pasikat húzom jobbra , ez se igaz.

Most én is jöhetnek azzal, hogy az összes férfi egy primitív ösztön lény és párkapcsolatra teljesen alkalmatlan f*sz. De ez nem igaz és egyaltlan nem így látom. Nagyon sok normalis nő és férfi is van.

szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Meg egy gondolat (15,18as voltam).


Tök jogos amit a 17es ír , mi is simán tele tudnánk írni, az összes fórumot azzal, hogy hol vannak a normalis pasik. Ha bármilyen nőtől hallom a fordítottját , mint amit te írtál , attól ugyanúgy falnak megyek és nem barátkozom olyan lányokkal , akiktől mást sem hallok, mint az “összes férfi egy disznó” c. magán szamot. Ahogy nem szívesen ismerkednek olyan férfival sem , aki szerint az összes nő alom világban el és az o hibájuk , ha szarul választanak , úgy kell nekik. Nem szexi egy férfinak a “feministahudefuggetlenbaszatlanpicsa” kisugárzás/hozzaallas , na de az ellenkezője sem nekünk.

szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!