Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki azt írja a társkeresős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt írja a társkeresős profilján, hogy "légy kreatív, sablon kérdés tabu", az tulajdonképpen milyen üzenetre számít?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel.

jún. 26. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván csak elege van a sziamizuzásbol.


Szia jossz velem holnap futni vagy nem szoktál? Szivesen megismernélek. Mit szoktál akkor?


Vagy bármi.

A sziamizujra en vissza se irok már.

jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Szia, 187 centi magas, sportos, izmos, jóképű férfi vagyok, van két ingatlanon Olaszországban, és egy Floridaban. Havi 12 millió eurót keresek, szeretnék egy hosszútávú, monogám, hűséges párkapcsolatot, szeretnék családot alapítani, bővebb terveim közt szerepel, hogy 60 éves koromra unokázhassak.

Ha szeretnél ismerkedni így velem, akkor szívesen várom a válaszod.


Szerintem valami ilyesmire. F

jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok társkeresőn, de már az is kreatív, ha megkérdezi, szeretem-e a mákostésztát. Mizura egy idegennek nem lehet mit írni.
jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Max azt hogy hülyét csinálj magadból. Hidd el, hogy nem érdemes ezen fárasztani magad, ha tényleg kreatív, nyitott kérdéseket is tennél fel, se válaszolna. Csak az idődet pazarlod ezzel.
jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem hinném hogy azonnal el lehet hívni egy csajt futni. Nyilván te a kivétel vagy de nekem ettől férfi létemr az amerikai pszicho jut eszembe.....
jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
5 nyilván nemet ir erre es leirja hogy mert ő mit szokott csinalni. Abbol meg már téma is van.
jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem úgy érette, ahogy írták, hogy elege van a sziamizuzásból, és egyszerűen csak légy önmagad.
jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Ez nem komoly elhivás hülyék!
jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Pl en nyitottam mar ugy h:

Szia. Tenyleg vallasos vagy, es jarsz rendszeresen temploma vagy csak erre kereszteltek meg?" Ott volt h katolikus az adatlapjan. Annyira meglepo volt a kerdes h valaszolt es jo fel evet lehuztunk egyutt. 🙂


De barmilyen amugy meglepo kerdes jo.


En utalom ha a "hollaksz, miamunkad, vanautod, stb" kerdeseket kerdezik. Egyszeruen utana kimerul a beszelgetes h ezeket megtudtuk. Es a tobbi??? H ki vagyok en es milyen eletet elek? Mit azeretek mit nem?

Mindig mondom vwle akarmirol el lehet dumalni. Ha nem ertek hozza akkor kerdezek de erdekel a masik gondolata erzese meglatasa adott temarol.


Miert olyan nehez nem leragadni a sablon kerdeseknel??? Ismerkedsz de csak azt erdekel h milyenek a masik korulmenyei az nem hogy KI A MASIK?

jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Semmit sem fog rá írni, az amit írsz, az akkor történik meg, ha szerencséd van max. Ha mindenki ilyen reszponzív lenne, akkor teljesen máshogy nézne ki a társadalmunk, ez egy gyenge nyitás megy el, ennyi erővel miért nem azzal nyitsz, hogy van-e kedve beülni valahová meginni valamit stb. Ugyanúgy nem fogsz erre se választ kapni, mint ahogyan a futásra sem.
jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!