Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "hogy vagy?", "milyen napod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "hogy vagy?", "milyen napod volt?" kérdések tényleg kreatív kezdésnek számítanak Tinderen?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nekem van leírásom, nem az Instám és nem a #travelladdict, hanem rendes, amire lehet reagálni rendesen.


Ezt az üzenetet kaptam egy sráctól: "Szia, nagyon szép a szemed és a mosolyod :) Régebben nagyon kreatívan szia mizuval kezdtem, de nálad ezt biztos nem játszom be :) hogy vagy, milyen napod volt?"


Nekem őszintén tetszett ez az üzenet, mert azt hittem, a srác poénból írja, hogy "nagyon kreatív" volt régen, úgyhogy most is benyög egy "nagyon kreatív" kezdést :D Fel akartam venni a poén fonalát és visszaírtam, hogy szia, várom a kreatív kezdést. Erre jön a válasz, hogy miért, amit írtam, az nem volt az? Írom neki, hogy hát a hogy vagy, milyen napod volt, szép a szemed és a mosolyod nem az, ezt mindenkinek lehet írni és én is sok ilyet kapok. Erre szétvált.


Én amúgy tökre nem értem ezt, néha én is ráírok emberekre a leírásuk alapján, annyira nem nehéz, de ennél sablonabb a világon nincs, mit amit ez a srác írt, mint kiderült, full komolyan, nem poénból.


2022. jan. 21. 10:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Ez irónia volt, te :D
2022. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

lehet a "nagyon szép a szemed és a mosolyod" rész volt a kreatív :)

egyébként persze, nem az, de gondolj bele; napi 5 új match, mindegyikre egyedi kezdőszöveget írni... hamar kiégsz

2022. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire jön be Neked ez a srác. Ha még most kezdetek ismerkedni nemigazán tud ennél kreatívabbat kérdezni. Ha válaszolsz biztos tovább viszi a szálat amiből akár az is lejöhet,hogy tovább tudja vinni a szálat.
2022. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20%

Ja, a régi nóta. A tindermacák elvárják a rettentően egyedi, szellemes, személyre szabott nyitó szöveget, miközben gyakran még a nevük sincs kint, és a teljes adatlapjuk ennyi:

B.

31 év

És két fotó, abból az egyik egy tájkép :D

2022. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Jajj, nem szeretem idegenektől ezt a "hogy vagy?" kérdést. Mire kíváncsi? Az emésztésem rendben, a testhőmérsékletem normális, az allergiám egyelőre csak 10/2 erősségű, a hátam kissé fáj. De ez miért érdekel egy vadidegent? :D
2022. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
4.: Még jó, hogy írtam, hogy rendes, hosszú leírásom van :D
2022. jan. 21. 11:37
 7/28 A kérdező kommentje:
5.: Szerintem nem érdekli őket, csak nem tudnak mit írni, kevés nekik az a 7-10 infó, amiből tudnak ihletet meríteni :D (Már ha nem csak egy szelfi van nulla leírással, abban az egy esetben megértem, hogy kreatívat nem tud alkotni)
2022. jan. 21. 11:39
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sokkal normálisabb egy ilyen unalmas kezdés, mint a nyögve kiagyalt, izzadságszagú "kreatív" humoroskodások.


És csatlakozom az 1.-höz, ez irónia volt :)

2022. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor kérdezem: ki mit írna első kérdésnek?Nincs gond a fogalmazásommal, sem a kommunikációmmal, de első kérdésként én se tudnék nagyon kreatív lenni. Fogalmunk sincs mi felel meg a másiknak, nem kezdhetjük rögtön nagyon személyes kérdéssel, ezért indításnak szerintem nincs ezzel baj.
2022. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De pont ezt mondom, hogy én azt hittem, irónia, hogy viccelt, de ha ez így lett volna, akkor nem vált volna szét, amikor megmondtam neki, hogy várom a kreatív üzenetet, mert ez nem az.
2022. jan. 21. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!