Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen az ember mégis a Tinderen/egyéb online appokon kívül?

Figyelt kérdés

Szerencsére engem nem érint a dolog, mert párkapcsolatban élek, viszont szoktam olvasni a GYK-n vitákat, és tanácsokat arról, hogy hol ismerkedjen az ember.


A legtöbben azt mondják, hogy ne ismerkedj utcán, ne ismerkedj Facebook/Instagrammon, hanem vagy Tinderen, vagy pedig keress egy hobbit, ahol nők is vannak.


Magamból kiindulva nekem az ökölvívás a hobbim, ami nem igazán női sport, tehát ha a hobbimon keresztül nem tudnék ismerkedni, akkor gyakorlatilag a Tinder lenne az egyetlen esélyem?


Az is fura, hogy ennyien elutasítják itt (legalább is gyakorikérdéseken) az utcai ismerkedést, én például a jelenlegi barátnőmmel a vonatra várva ismerkedtem meg.


Komolyan érdekel, pasik/lányok, hogy hol szoktatok ismerkedni, mert ha a gyakorikérdéses válaszokat veszem alapul, akkor nagyon nagy bajban vannak a pasik, mert gyakorlatilag az elérhetetlen polcra tesztitek az ismerkedési lehetőségeket nekik! :D


Előre is köszönöm a válaszokat!


2022. jan. 5. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Férfi . Az egyik párom hajnalba ismertem meg McDonald’s-ba , Beszélgettünk már már 15 percet vártam driveba 2 hamburgerért végén nem akarta oda adni aztan elhivtam randira 4 honap ,


Másikat Pesten mentünk bulizni haverral közben akik jobban bejöttek lányok oda mentünk beszélgetni jópofizni aztan elhivtam randira.


Nincs társaságom ahol lenne lány , Munkahelyemen sincs hölgy , Hobbim úszás ott elég izmos lányok vannak nem szeretem , Szoval ha érzek némi kéztetést és számolok azzal hogy max elküld röhögve már az is jobb mintha csak szenvednék hogy nem tettem meg.


Tinder hasonlo off nem szeretem a netes ismerkedést , nem látom a reakciot , nem ismerem a hangját , szomomra furcsa még nem probáltam.

2022. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az az ember, akinek van elete, az naponta talalkozik rengeteg ellenkezo nemuvel. Onnantol meg rajta all, hogy kinel probalkozik meg kinel nem. A felesegem egy videki koncerten ismertem meg, a baratnojevel volt, de volt pofam odamenni. Az azelotti baratnomet egy nem tul regi ismerosom novere volt, egyszer elhozta, utana mar tartottuk a kapcsolatot. Az azelottit pedig egy hazibuliban szedtem ossze, mint kiderult pasija is volt, aki ossze akart utana verni, eleg forro szituacio volt. Elni tudni kell es akkor kifogyhatatlan lehetosegek vannak, mindegy, hogy bolt, vagy konyvtar, vagy busz. Pedig meg szep se vagyok, jol lepontoztak egy ominozus oldalon, messze jobbnak gondoltam magam. A penz sem vetett fel akkoriban. Van az a fektelen eletero, ami vonzza a csajokat. Mindig mentem valahova, mindig hivtam mindenkit magammal, porogtem, szervezkedtem, tettem a dolgom.
2022. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki tinderen van az eleve alkalmatlan kapcsolatra.
2022. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!