Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen diploma nélkül esélytelen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Alapból nem nézek ki rosszul, lájkolnak a csajok, összejön kb. heti 1-2 match is. Mikor beszélgetni kezdek az adott lánnyal, minden jól is megy, míg szóba nem kerül a munka. Ha kiderül, hogy egyszerű irodai alkalmazott vagyok, zéró válasz vagy egyből unmatch.

2021. dec. 29. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Mivel a nők többsége manapság diplomás még ha a mekibe is fog kikötni vele akkor is a többségük csak diplomás párt akar magának,így igen nem sok esélyed van!
2021. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha cégvezető lennél kicsit előnytelenebb arcberendezéssel akkor akkor match se lenne, visszaírás meg pláne nem részükről
2021. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez van, tinderen mindig akad egy jobb alfahím, aki csapja a szelet a csajnak... Ezért sose fognak kikötni egy átlagcsávó mellett.
2021. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseknél mindig örülök, hogy már töröltem magam rég arról a szarról :DDD
2021. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Heti egy két match… gondolom akkor milyen az a “nem nézek ki rosszul”
2021. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is fenn vagyok tinderen elő is fizettem goldra. Hát kb. fél év alatt volt egypár lájkom az is ilyen idősebb, enyhén túlsúlyos nőktől. Ez ilyen biznisz.
2021. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha proli vagy menj és keress egy takarítónőt!
2021. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5-ös, férfinél ez lehet jó eredmény ha nem azon lóg egyfolytában és nem húz mindenkit jobbra. Nőnél fénykép nélkül☝️is gyászos
2021. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

HAZUDJ!


23 centi.

189 magas.

2 diploma.

3 saját lakás.

2 Ferrari.

Anyám szűz.

2021. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is számít a diploma…magamtól is elvárom, így a másiktól is. Az már lényegtelen, hogy miből csinalja és nem is maga a diploma a lényeg, hanem az, hogy érdekli őt valami annyira, hogy mélyebben tanulmányozza, időt és energiát fordítson rá. Ez vonzó. Az, hogy mindig többre vágyik és fejlődni akar.
2021. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!