Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ezt hogy hozzam fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ezt hogy hozzam fel? Melyik opció a jobb?

Figyelt kérdés
Egy pasit szeretnék találni hosszabb távra,akit kényeztethetek egyoldalúan, aki brutálisan vonz. A párommal 1 hónapja szakítottam, új kapcsolatot egyelőre nem szeretnék. Plusz nemrég műtöttek egy nőgyógyászati problémával, ami miatt egy darabig tilos a szex. Beleírjam a bioba, hogy mit keresek? Ekkor nem tennék fel magamról olyan képet, amin az arcom is felismerhető. Vagy ne írjam bele,tegyek fel magamról képeket, ahol az arcom is látható, és csak match után hozzam fel? Melyik lenne a jobb megoldás? Itt ne írjatok privátot, törlöm őket, csak Tinderen szeretnék ismerkedni ilyen célból.

2022. jan. 2. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2.opciót választanám.
2022. jan. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Vagy egyszerűen kivárod azt a nyomorult hat hetet, amíg nem lehet dugni. Eszed semmi.
2022. jan. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Ezt a csőlátást nem lehet megérteni. Ha valaki kimondottan ismerkedni akar, akkor miért zárkózik el bármilyen forrástól és miért ragaszkodik csak kimondottan egy forráshoz??? Hát nem teljesen tökmindegy, hogy melyik oldal vagy alkalmazás volt a forrás, ahol rátaláltál a célszemélyre?? De komolyan.

Én is fenn vagyok a Tinderen is, és ebben az esetben engem százszor jobban meggyőzne ennek a kérdésnek a lényege, mint bármilyen kamu duma helyette.

Szerintem az őszinte fogalmazás a legnyersebb formában a legjobb.

36/F

2022. jan. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem 6 hetet kell kivárnom, nem abortuszom volt.

Azért, mert szeretném látni a másikat, megspórolni az időmet attól,hogy olyannal levelezzek, aki egyáltalán nem tetszik, vagy én nem tetszem neki.

2022. jan. 2. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben tényleg rendes képeket hozz fel, beszélgessetek és csak utána dobd fel hogy mit szeretnél.
2022. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ideje lenne felmennem Tinderre….
2022. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

A Tinder tele van kamu férfi/nő regisztrációval, hogy fizesssetek elő minél többen, ez a lényege az egésznek. Ha nem hiszed, majd rájössz!!!

Gratulálok!!!

2022. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetnék rá elő…
2022. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig ez engem is érdekelne. Az ország melyik részén laksz? (Fent vagyok tinderen, csak azért kérdem.)


Szerintem egyébként mindkét lehetőség jó lehet, az első talán egyértelműbb, én azt nagyobb eséllyel húznám jobbra (mert most én sem tartós kapcsolatot keresek).


34/F

2022. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!