Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiánycikk Tinderen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiánycikk Tinderen az ilyen pasi?

Figyelt kérdés
30 körüli, legalább 190 cm és 100 kg, nem kopasz, trimmelt szőrű (mellkas, hónalj, intim rész), arcon szakállas vagy borostás, kidagadó izmokkal rendelkező. Felőlem bármi lehet a foglalkozása, kereshet bármennyit, csak lehessen vele értelmesen kommunikálni az edzésen kívül másról is.

2022. jan. 8. 10:55
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%
Kapásból kiesek nálad, csak 99,98kg vagyok :(
2022. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
73%
Mert az ilyeneknek élőben sincs gondjuk az ismerkedéssel, nem szükséges regisztrálniuk Tinderre, hogy összeszedjék az esti numerához a személyzetet. Ha pedig nem csak kalandokra vágynak, akkor ilyen idősen már rég van valami stabil párkapcsolatuk.
2022. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
92%
#1: ne add fel! 2 zsömle után már jó vagy ;)
2022. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen jó testalkatú jóképű pasik nagyjából minden nőt megkaphatnak. Nem vagy elég jó nő hozzájuk, ez van. Add lejjebb az igényeket.
2022. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
4 éves kapcsolatomnak vetettem véget, mert nem egyeztek a hosszú távú céljaink, ilyen pasim volt, akit leírtam, ez a típusom, ilyen külsejű emberek vonzanak. Látatlanban honnan tudod, hogy mennyire nem vagyok jó nő? Elárulom, hogy nagyon sokan próbálkoznak nálam naponta közösségi oldalakon és élőben egyaránt, de nem tudok mit kezdeni a 175 cm körüli, vézna vagy pocakos pasikkal, taszítanak.
2022. jan. 8. 11:04
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez akit leírtál még a 30 körüli férfiaknak is kb. az egyik legkapósabb 1-2%-a. És az ilyen kinézetű férfiak rengeteg nőt megkaphatnak, nehogy azt hidd hogy csak neked tetszik ez a megjelenés.


Arról nem is beszélve, hogy ezek iszonyú specifikus elvárások. Én pl. 195 cm vagyok, van hajam, trimmelem az intim részeim kb. ahogy írtad és még mellékesen sokak által jóképűnek mondott is vagyok. De pl. csak 90 kg vagyok (járok edzeni, de még csak pár éve és nem lettem extrém izmos), illetve az arcom borotválom. Szóval én is pl. hiába vagyok a visszajelzések alapján jó pasi, neked máris nem jönnék be, ezt csak arra mondom, hogy ezek lehetetlenül részletes elvárások és ha csak ilyen férfit fogadsz el, akkor egyedül maradsz.


Még egy dolog, hogy mivel te is ennyire csak a külsőt nézed és egy ideált kergetsz, ezért téged is maximum csak olyan pasik találnak meg, akik hozzád hasonlóan felszínesek és csak a külsődet nézik. Ez pedig nem lehet alapja egy kapcsolatnak, mert az idő múlásával öregedtek, változtok, vagy jöhet olyan életkrízis, ami miatt megváltozik a külsőtök, stb. És akkor a felszínességre épülő kapcsolatnak annyi is, valamelyik dobja a másikat.

2022. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
87%

Túl szigorúak az elvárásaid, kevesen felelnek meg ennek.

Akik meg igen, azok válogathatnak.

Ez van.

2022. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
9%

Egyébként én ilyesmi vagyok, de csak részben. 2m feletti ,31 éves, szőke, egész jóképű férfi.

De nem vagyok izmos és nem ez engem nem zavar...


Viszont így is rengeteg nőnek tetszem.

2022. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Ha egyszer ilyen pasik vonzanak, akkor nem fogom lejjebb adni az igényeimet, összejönni olyannal, aki nem tetszik, csak azért, hogy legyen valakim.
2022. jan. 8. 11:13
 10/53 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező attól, hogy volt egy ilyen férfival kapcsolatod semmi nem garantálja, hogy lesz újra. Az életben változnak a dolgok, simán lehet, hogy ami egyszer volt és hozzá voltál szokva, az már nem jön el újra.


Attól, hogy sokan próbálkoznak nálad nem leszel még belsőre értékes és kapcsolatra alkalmas nő, mert hidd el ugyanazok a férfiak, akik nálad próbálkoznak rengeteg másik nőnél is próbálkoznak, mert így működnek a férfiak. Ők nem a te személyes hódolóid, akik mind csak tőled akarnak valamit. Nézd csak meg, a pillanatnyi egó simogatásnál számodra sem jelent semmi többet, hogy sok férfi próbálkozik nálad, mert nem az eseteid és nem vonzódsz egyikhez sem. Nem száz vagy ezer embernek kell tetszeni, hanem annak az egynek, akivel kölcsönös a dolog.


Nem azzal van gond, hogy van egy típusod, hanem hogy ennyire iszonyú részletes a lista és minden pontnak meg kell felelnie rajta. Senki nem azt mondja, hogy gyere össze egy 175 centis kövér férfival, szóval ezt ne vidd el a szélsőségekbe. Csak képzeld el, hogy pont találkozol egy ilyen pasival és neki is majdnem bejössz, de végül azért utasít el, mert te szőke hajú vagy ő pedig a barna hajú nőket szereti (vagy pont fordítva).

2022. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!