Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "hogy vagy?", "milyen napod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "hogy vagy?", "milyen napod volt?" kérdések tényleg kreatív kezdésnek számítanak Tinderen?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nekem van leírásom, nem az Instám és nem a #travelladdict, hanem rendes, amire lehet reagálni rendesen.


Ezt az üzenetet kaptam egy sráctól: "Szia, nagyon szép a szemed és a mosolyod :) Régebben nagyon kreatívan szia mizuval kezdtem, de nálad ezt biztos nem játszom be :) hogy vagy, milyen napod volt?"


Nekem őszintén tetszett ez az üzenet, mert azt hittem, a srác poénból írja, hogy "nagyon kreatív" volt régen, úgyhogy most is benyög egy "nagyon kreatív" kezdést :D Fel akartam venni a poén fonalát és visszaírtam, hogy szia, várom a kreatív kezdést. Erre jön a válasz, hogy miért, amit írtam, az nem volt az? Írom neki, hogy hát a hogy vagy, milyen napod volt, szép a szemed és a mosolyod nem az, ezt mindenkinek lehet írni és én is sok ilyet kapok. Erre szétvált.


Én amúgy tökre nem értem ezt, néha én is ráírok emberekre a leírásuk alapján, annyira nem nehéz, de ennél sablonabb a világon nincs, mit amit ez a srác írt, mint kiderült, full komolyan, nem poénból.


2022. jan. 21. 10:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Szerencsére azért többen írnak jobb kérdést elsőre, azokra szívesen válaszolok :)
2022. jan. 22. 09:04
 22/28 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a "hogy vagy?" kaliberű kérdésejet, mert egy idegennek úgysem fogom őszintén elmondani hogy vagyok, max csak egy sablonos választ tudok adni.
2022. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Egy idegen első sablonos kérdésére tökéletes a sablanos válasz. Ki mit kérdezne egyébként?
2022. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Bármit, ami a leírásával kapcsolatos. Ha kutyája van, akkor vele. Ha szereti a hamburgert, akkor azzal kapcsolatban. Ha orvostanhallgató, akkor azzal. Nem bonyolult. Ha nincs leírása, akkor a képeivel kapcsolatban. Ha csak szelfik vannak, 0 leírás, na, akkor még én sem tudom :D
2022. jan. 22. 15:57
 25/28 anonim ***** válasza:
47%
Kérdésről beszélünk....tehát a "Te szereted a hamburgert? Vagy: Neked van kutyád? Esetleg: Te akkor mérnök/orvos/informatikus vagy?" jobb kérdések? Na,ne mondjátok. Első kérdésnek sablon. A válaszra reagálva már lehet bármi.
2022. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25 pl "én is az ELTE-re játok, te melyik szakon vagy?", vagy "Szoktál versenyezni a kutyussal, tanítod néha?" sokkal jobb kérdés, mint az hogy "hogy vagy? Kösz jól." Ezzel nem lehet beszélgetést beindítani. Nem hiszem el, hogy egyes férfiak ennyit nem tudnak kitalálni maguktól. Egy kösz jól vagyokkal nem nagyon lehet beszélgetni.
2022. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha ír minderről rá tudsz kérdezni. Alapbemutatkozásnál nem biztos hogy mindez kiderül. Nêv,kor,leírás,közêp/felsőfokú végzettség,lakhely,elvárás/keresés.
2022. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

25.: Ha a leírására reagálsz, akkor tudni fogja, hogy elolvastad az adatlapját. A hogy vagy?ot bárkinek írhatod. A hamburgeres személyre szabottabb. Úgyhogy igen, sokkal jobb kezdés.


De nem muszáj így indítanod, valaki biztos szívesen írja meg napi többször, hogy jól van, aztán csak összejön.

2022. jan. 22. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!