Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tényleg ennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ennyire rossz a férfi felhozatal Tinderen/Badoon?

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél volt egy elég hosszú vita, ahol többen leírták női részről, hogy a férfiak 90%-át balra húzzák, mert selejtesek, és a maradék 10%-ból is nehéz olyat találni akivel egyáltalán el lehet jutni a randiig.


Tényleg ennyire gázosak vagyunk mi férfiak? 😃


2022. jan. 5. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Sokan az aktuális párjukat sem húzták volna jobbra.
2022. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Én 2,5 éve voltam fent ezeken.

Botrány volt a felhozatal az én mércémmel.

Temérdek pasi lájkolt vagy jelzett, és egyszerűen nem hittem el, hogy nincs köztük valamirevaló.

De nem volt.

Buta, bunkó, kanos, alacsony, igénytelen, öreg, nagyon vékony, nagyon kövér, nem magyar…

2022. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg ilyen. Főleg Badoon. Oda direkt azok regisztrálnak, akiket soha a büdös életben nem húzta még jobbra senki, mert ott match nélkül is lehet üzenetet küldeni legalább.
2022. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Hát fordítva nézve, meg kb sosem írnak vissza a nők, pedig nem vagyok olyan mint amilyen tulajdonságokat felvázolt a 2es, és a sziamizutól is többre tellett. 2 évig tindereztem, badoztam, átlag heti 1 meccsekből amik összejöttek egyetlen egy normális beszélgetés sem kerekedett. Ugyhogy inkább visszatértem a valóságba🙂
2022. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
"Buta, bunkó, kanos, alacsony, igénytelen, öreg, nagyon vékony, nagyon kövér, nem magyar…" Lefordítom magyarra: Nem iszonyat jóképű, nem üti meg meg az irreálisan magas, felszínes elvárásaimat.
2022. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Most akartam Tinderre regisztrálni.... Elvettétek a kedvem. :-(
2022. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Lepontozhatjátok 5-öst, de igaza van. Én 2 dolgon nem bírok változtatni magamon, az egyik az arcszerkezetem (ami szerintem messze van a rondától, de nem vagyok egy Ryan Gosling), a másik pedig a kopaszság.


Hiába vagyok magas, sportos, tanult és intelligens, rendelkezek normális és rendezett élettel, jól fizető állással és (dobpergést kérek) adok a stílusomra is (meg merem kockáztatni, hogy többet költöttem ruhákra csak az elmúlt pár hónapban, mint rengeteg lány / nő egész előző évben). A válaszom stílusától függetlenül kb. bármiről el lehet beszélgetni velem. Összességében egy nyitott és érdeklődő személy vagyok és ennek semmi jelentősége nincsen tinderen, mert átlagosan 16ms alatt balra húznak.


Nem sajnáltatás akar ez lenni, már nem tudom komolyan venni ezeket az appokat és az ezeket használó nőket sem, de kiábrándító amikor egy kalap alá vesznek az ilyenekkel: "Buta, bunkó, kanos, alacsony, igénytelen, öreg, nagyon vékony, nagyon kövér".

2022. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SIDLER22 ***** válasza:
55%

Akik annyira jó férfiak/nők azokat általában a való életben már "jobbra húzták". Társkereső oldalakra azok mennek fel akiknek vagy nincs társasága vagy senkinek nem kellenek akár a kinézet akár a viselkedésük miatt.

Én azért hagytam ott a Tindert mert rájöttem, hogy nem az én világom. Mindenki szét filterezi a képeit. Vagy a testét mutatja vagy ez a tipikus "egyetemre járok és kib..szott okosnak és érettnek hiszem magam" nőket láttam csak. Semmi nincs ezekben amit javítani vagy változtatni kéne. Egy ilyennel összejövök ott tuti biztos, hogy semmilyen téren nem lesz fantázia az életben. Szokásos életünk lesz. Tettetjük, hogy milyen vidámak vagyunk és semmi elkülönülés nem lesz a világtól. Átlagos lenézett emberek leszünk.

2022. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nőként írom, rengeteg match, 20 visszaír, aztán azt várják hogy szórakoztassam őket. Jah, nem is vagyok akkor már jó nekik.

Élőben egytől egyig rosszabb pasik voltak mint én nőben, dehát ez van. Ápolatlanok, büdösen jön randira, pofátlan beszólásaik vannak (cigizős a hangod) sértegetnek stb.

Kuka mind, egytől egyig.

Majd ha megtanulnak viselkedni, akkor randizhatunk de így, senkivel sem fogok. Csak sportként használom régóta a badót, tesztelem a pasikat, ennyi.

2022. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel nem értek egyet. Fiatal és vonzó no vagyok, mégsem nagyon jött oda hozzam kezdeményezni senki, pedig sem a kulsommel sem a személyiségemmel nem volt semmi gond, egyszerűen nem talált meg az a réteg vagy én azt a réteget, akivel egy hullámhosszon lettünk volna.

Érdekes módon pont a tinderen találtuk meg egymást a jelenlegi párommal és nem is lehetne jobb kapcsolatom.


23 n

2022. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!