Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak milyennek látjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyennek látjátok a mai női felhozatalt?

Figyelt kérdés
Meséljetek mik a problémák a női nemmel?

#Női felhozatal #Milyenek a mai nők
2021. nov. 25. 16:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Nekem semmi problémám nincs a női nemmel. Maximum a női nem egy-egy képviselőjével szokott problémám lenni, de őket meg egyszerűen ignorálom és kész!


Rövid az élet ahhoz, hogy gyűlölködjek!

2021. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó. Kedvesek, aranyosak. Kivétel mindig van. Egyetem előtt persze más közegben voltam, ott nem az értelmiséggel voltam egy közösségben. Addig szr volt, onnantól jó az élet.
2021. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
minden no ... nincs kivetel
2021. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%

Ha 100-nőből kivonom a

- pénzéhes

- hertczeghnő

- ribi

- nettó idióta

- színes exű

- drogos/piás

- mentálisan sérült

- femináci

- gyerekes + exes

- csúnya/dagadt

példányokat, b+...lehet, hogy 1 sem marad aki megüti a szintet?

2021. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Aranyosnak
2021. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Zömében lelkileg kiégettek.
2021. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
Legtöbbjük szegény családból származik.Ha sikerül egy jó partyt kifogniuk,akkor kikupálódnak,emberi körülmények között élnek.
2021. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Most megtudtuk, hogy a nők nem csak hogy eltartani nem tudják magukat, de ahol csóró a férj, ott csak lányok születnek :D
2021. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mindig volt/van barátnőm. Mint férfi szeretem a női nemet, vonzódom hozzájuk, voltam már szerelmes nőbe, és most is az vagyok. Mondjuk én soha nem kategorizáltam és nem egy megálmodott elvárás kupaccal válogattam a nőket. Amelyik pedig bunkó, elutasító arra nem pazarlom az energiám és időmet. Felesleges köröket nem futok.
2021. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

"színes exű"


Ezzel bekerültél a szánalmasan önbizalomhiányos kategóriába, így te is kiesel a legtöbb nőnél.

2021. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!