Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak milyennek látjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyennek látjátok a mai női felhozatalt?

Figyelt kérdés
Meséljetek mik a problémák a női nemmel?

#Női felhozatal #Milyenek a mai nők
2021. nov. 25. 16:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk én se lennék együtt olyan nővel, aki magasabb nálam..nem tudom, nem érezném magam férfinak mellette. Tudom, kicsit szánalmas, de ez van.
2021. nov. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%

#20

Pontosan... de amúgy a 175-176 cm magas lányok is 180+ cm-es srácokat keresnek elsősorban, és hát azért van olyan magas fiú bőven...

2021. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Külsőre sokan vonzóak, de a személyiségük katasztrofális.
2021. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%

A jó csajok mind foglaltak

Már a szakítás napján találnak több jó lehetőséget, nem is kell keresniük

A többi csajjal meg semmire sem jut az ember

Ilyen körülmények között mi lenne a vélemény?

Katasztrófális

2021. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
19%

Anti spirituális

Nulla önismeret

Felszínesség, üresség

Tudatlanság

Betegségek

2021. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Ywerd ***** válasza:

30 alatt aki szóló :

annak kb a fele szerintem olyan belső tulajdonságokkal rendelkezik,ami alkalmatlanná teszi a párkapcsolatra.

25% ribizli

25% normális de "el van bújva" nem találkozik a normális manusokkal vagy elkerülik egymást

30-40 között:

itt aki szóló annak már többnyire oka van. Rossz párválasztás,gyerekvállalás utáni válás,viszont intim téren itt "érnek be" a nők szerintem.

40 felett: elhidegülés,megszokás,elbaszott fél élet egy nem megfelelő partner mellett. Itt ha az ember odafigyel kicsnet találhat.

2022. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!