Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak milyennek látjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyennek látjátok a mai női felhozatalt?

Figyelt kérdés
Meséljetek mik a problémák a női nemmel?

#Női felhozatal #Milyenek a mai nők
2021. nov. 25. 16:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem homogén massza, mindenféle ember van közöttük. Nagyon sok nőt kedvelek/szeretek, nagyjából ahány férfit is.
2021. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
A lányokat szeretni kell!
2021. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem a nőket az egyetlen probléma , hogy nem akarnak velem lenni.
2021. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
28%
Az már az ő bajuk!
2021. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
30%
Felszínes, ösztönvezérelt lények röviden és tömören.
2021. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
98%

Le fognak pontozni, nem érdekel. A másik kérdés alatt a férfiakat negatívabban értékelő válaszokat nem pontozták le, szóval azért reménykedem.


Huszonéves srác vagyok.

Lassan két évnyi ismerkedés után kijelenthetem, hogy nagyon sok az ostoba, felszínes liba.

A legtöbbjük külsejével szerintem nincs gond, ritka az igazán csúnyának, kövérnek stb mondható lány. Mondjuk én sosem a legszebbeket kerestem, inkább a belső értékek érdekelnek.

A lányok külsejére még azt tudom mondani, hogy nagyon sok a nagyon magas (180+ cm) lány. Ez nagyban szűkíti a lehetőségeimet, mert én csak 175 cm magasra nőttem.


A belső tulajdonságokkal, ahogy fentebb kifejtettem, vannak elég komoly problémák.

Én igazából azt veszem észre, hogy a fiatal lányok kiélvezik, hogy szépek, kelendőek, olyan dolgok miatt utasítanak el fiúkat, amiket nem mindig tudok hova tenni. Sokuknak nehéz megfelelni, bár ez olyan, hogy az ember nem fogja magát felhúzni, ha ismerkedés közben nincs meg az a bizonyos szikra, az ember továbbáll, mindegy hogy miért nem jött össze a dolog.


Szerintem egy értékes, intelligens, megbízható lányt, akivel lehet hosszabb távon is tervezni, és még külsőre is bejön, nagyon nehéz találni, ha talál is az ember, vagy foglalt, vagy a részéről nincs meg a kémia. 😂


F

2021. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%
Sok a magas lány? A lányom szegény 180 cm, gyönyörű. Most akkor a magasság az gond? Ja, nem akarok neki társat, az az ő dolga, csak kérdezem.
2021. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
10%

16.-ra.


"A lányok külsejére még azt tudom mondani, hogy nagyon sok a nagyon magas (180+ cm) lány. Ez nagyban szűkíti a lehetőségeimet, mert én csak 175 cm magasra nőttem."


ÉS??? Ha FÉRFI vagy nem zavar, ha komplexusos kispöts, akkor keress törpét!

2021. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
2%
Siralmas és szűk
2021. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
18. Félreérted nem neki van baja, a magas lányok nem hajlandók alacsonyabb pasival lenni.
2021. nov. 26. 00:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!