Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire bejöttem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bejöttem neki, vagy tényleg ennyire rossz a felhozatal?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt tinderen, akitől kérdeztem, hogy mik a szándékai. Utalt rá, hogy nem akar most kapcsolatot, ami egyértelmű, hogy mit jelent.

Volt már két randi, de egyiken sem történt még csók sem. azért nem, mert szerelmi csalódás miatt mentem ebbe bele, azt hittem jót fog tenni, de nem éreztem készen magam.

A második randi után írt, hogy vagy "csinálunk valamit", vagy ne húzzam az idejét. Egyébként egy gyönyörű egyetemista lányról van szó, nagyon magas társadalmi státuszban. Pont olyan, aki bárkit megkaphat. Én ehhez képest egy közepesen helyes, közepesen magas, vékony, nem túl határozott srác vagyok, azaz semmi extra.

Mi oka van egy ilyen lánynak gyakorlatilag "kérnie" a szexet egy random tinderes matchétől?


2021. okt. 15. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Szexmániás és összefekszik mindenkivel / nagyon hiánya van
Annyira top csaj, hogy nem mernek nála kezdeményezni / ennyire béna minden férfi, hogy senki nem jut el vele az ágyig
A kérdező vonzóbb, mint gondolja / pont a csaj esete
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem csak sérti az egoját, hogy nem akarod megfektetni.
2021. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

ennyire szornyu a fehozatal, igen. egy normalis, intelligensen kommunikalo, ‘kozepesen helyes’ srac mar kesz fonyeremenynek szamit kb a sok buta, elhizott, ostoba es csunya suttyo mellett.

de valoszinu az is benne van, hogy magadat alul-, a lanyt pedig tulertekeled. illetve lehet ‘agyilag’ nem oke vele valami, ezert egy ido utan menekulnek elole a sracok.

2021. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
2: A nő szexre keresett valakit. Arra bármikor talál neki tetszőt. (Nő vagyok, tök átlagos, napi 4-5 ilyen megkeresésem biztos van és jó pasiktól...)
2021. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A jó pasi mindenkinek más. Lehet, hogy pont az esete vagy.
2021. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Lehet már tényleg kivolt és/ vagy simán bejössz neki.
2021. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
En akkor csinaltam ezt, amikor tenyleg csak arra kellett valaki. Mindig olyat valasztottam, aki annyira azért nem tetszik, hogy bele is szeressek. A jóképű menő don huanokat visszautasítottam, egyreszt mert tudtam hogy csak kihasznalnának es hogy sok nővel vannak. A legnyomibbat valasztottam, mert az nem erdekelt, de arra jo volt.
2021. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
De egy nyomi nem lehet jó az ágyban. Már ha igényes szexre vágysz.
2021. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
6: Plusz ott van az is, hogy hálás, hogy nőt kap, ezért odateszi magát az ágyban. És ha jó, akkor lesz több, alkalom is, a "jópasi" meg már a következőt hajtja.
2021. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem is volt jó sajnos, de ez nalam csak 1szer fordult elo. Utana jott az exferjem aki kozepesen nyomi volt es a szex is olyan volt vele.
2021. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

9-es!

Az fix hogy te sem vagy nő, csak annak adod ki magad a neten!

Ne trollkodjál!

2021. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!