Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire bejöttem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bejöttem neki, vagy tényleg ennyire rossz a felhozatal?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt tinderen, akitől kérdeztem, hogy mik a szándékai. Utalt rá, hogy nem akar most kapcsolatot, ami egyértelmű, hogy mit jelent.

Volt már két randi, de egyiken sem történt még csók sem. azért nem, mert szerelmi csalódás miatt mentem ebbe bele, azt hittem jót fog tenni, de nem éreztem készen magam.

A második randi után írt, hogy vagy "csinálunk valamit", vagy ne húzzam az idejét. Egyébként egy gyönyörű egyetemista lányról van szó, nagyon magas társadalmi státuszban. Pont olyan, aki bárkit megkaphat. Én ehhez képest egy közepesen helyes, közepesen magas, vékony, nem túl határozott srác vagyok, azaz semmi extra.

Mi oka van egy ilyen lánynak gyakorlatilag "kérnie" a szexet egy random tinderes matchétől?


2021. okt. 15. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Valamiért bejöttél neki, de hogy miért azt nem tudjuk. Mindazonáltal a felhozatal tényleg siralmas, a mai világban már önmagában az is óriási érték ha "csak" normális valaki. Ettől a storytok itt valószínűleg véget is fog érni ha a 3. randin nem dugod meg.
2021. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem látom a szavazásban a legvalószínűbb opciót, azt hogy "ne álmodozz" 🤦😆
2021. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Szeretne veled lefeküdni, megkívánt, ennyi.
2021. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen te mit agylsz azt nem értem.


" A második randi után írt, hogy vagy "csinálunk valamit", vagy ne húzzam az idejét. "

Ehhez tartsd magad !!!

2021. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!