Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők milyennek látjátok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyennek látjátok a mai férfi felhozatalt?

Figyelt kérdés
Meséljetek mik a problémák a férfi nemmel?

#Férfi felhozatal #Mai férfi felhozatal
2021. nov. 25. 16:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
igen.
2021. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Siralmas. Legalabbis a magyar férfiak! 99%a selejt, gyereket akar, de felmutatni nem.tud semmit, ami az anyagiakat illeti....
2021. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

silany. mind kulsore, mind egyeb szempontok szerint. a legtobb magyar ferfi baromira igenytelen, abszolut nem ad magara, minimalisan sem figyel

olda az oltozkodesere vagy arra, hogy a haja, arcszorzete, kormei stb remdben legynek. egyszeruen lepukkantak, sok az elhizott is, meg minddig tartja magat az a proli mentalitas, hogy ‘100 kilo alatt a ferfi csak karacsonyfadisz’ es az igazi ferfi szalonnaz eszik porkoltszafttal. meg is latszik. ezen felul nagyon sok a szexista, nogyulolo koztuk, eleg csak megnezni mondjuk valami olyan cikk alatt a kommneteket, ahol nok zaklatasarol van szo.

eg es fold, ha mondjuk a skandinav ferfiakkal hasonlitjuk oket ossze.


(az most mas dolog, hogy a magyar nok milyenek.. nem erre iranyult a kerdes.)

2021. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Siralmasnak🤷
2021. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Tök jó hogy napi egy fürdéssel és kézmosással már átlag feletti vagyok. 👍
2021. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Negyvenes korosztályban ismerkedem. Ami meglepett, hogy elég sok a számomra vállalható, sőt, vonzó külsejű férfi ebben a korosztályban. Általában 10-20-ból egyre mondom azt (társkereső appokon, de élőben is), hogy "na, vele szívesen ismerkednék".

Viszont nálam az EQ-n szokott megbukni a dolog, nem találtam még olyan férfit, aki érzelmileg érett, nem egy kamasz fejlettségi szintjén van. :(

2021. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Undorìtóak, pont mint a nők.
2021. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon sok férfi nem tudja, mit akar az élettől, az életében. Nem tudom, hogy én vagyok rossz helyen, vagy nem a megfelelő embereket vonzom be, vagy a megélhetési nehézségek.. De összességében azt látom, hogy a férfiak többsége csak úgy van. Befásulva az életbe, a szürke hétköznapokba, ahogy előző hozzászóló is írta, kissé igénytelen állapotban, nagyon sokáig elüldögélnek a mamahotelban.. Vagy van a másik véglet, a magukat túlságosan is nagyra tartó egyedek, akiknek eléggé elferdült életfelfogásuk miatt olyan értékrenddel bírnak, amit nem tudok hova tenni.. Nagyon kevés olyan 'férfias' férfit látok a környezetemben, akik valóban tenni akarnak, nemes céljaik, valóban értékes (társadalmi szinten is) gondolkodásmódjuk van. Akárkivel beszélek, mindenki csak a pénzt hajszolja, de a becsületesség, az őszinteség, a hűség, a magasfokú kommunikációs készség, a lovagiasság, a kitartás, az állóképesség, az a belső erőteljes kisugárzás, a megbízhatóság, mind azok az értékek, amik férfivé tettek anno egy férfit, ez mind elveszni látszik.

De ez ismétlem, csak az én véleményem, a közvetlen környezetemben ezt tapasztalom.

2021. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon vegyes.

Vannak szuper pasik, akik kívül és belül is értékesek, meg vannak olyanok is, akikkel egy buszon se akarok ülni, nem hogy beszélni velük.

Személy szerint én azt gondolom, hogy a mai férfiakkal a legnagyobb probléma a hétköznapi hímsovinizmus.

2021. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
19%

A mostani férfiak között nem lehet találni olyat aki egyszerű és régimódi.

Felszínesek, gorombák...

Tisztelet a kivételnek!

2021. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!