Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi felhozatal kapcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi felhozatal kapcsán most mi az igazság?

Figyelt kérdés

Sok nőtől azt lehet hallani hogy a mai férfiak hulladékok, alig van helyes esetleg sportos férfias férfi aki netán esetleg egzisztenciálisan is rendben van, ha ilyen van akkor az általában foglalt

De olyat is lehet hallani hogy csomó helyes sportos szingli férfi van aki komoly kapcsolatot akar, így a nők válogathatnak kénye kedve szerint és ezáltal könnyű dolguk van a nőknek ha társat szeretnének


2018. márc. 25. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
attól függ, hogy kinek milyenek az igényei. én évente egy-két férfival találkozom, aki igazán tetszik. nem a külsőben vagy az egzisztenciában van a "bibi", egyszerűen csak kevés ember fog meg.
2018. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Azért szoktam látni utcán boltban stb helyen olyat aki tetszik. Az már más kérdés, hogy lehet, hogy fullos, de nem fog meg. Utóbbi nagyobb probléma. Nyilván lehet válogatni, de annak sincs értelme, hogy összejöjjön 2 ember, mert épp nincs jobb.
2018. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Lehet több pasit találnának, ha nem csak a sportos, gazdag körben keresgélnének.
2018. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
gazdag körben csak az tud keresgélni, aki maga is gazdag. bkv-n nem utaznak milliárdosok.
2018. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
El tudom képzelni, ahogy az önbizalom hiányos kissé elhízott, abszolút nem mozgó csajszi leteszi az Alkonyat könyvet a 3. elolvasás után, és elgondolkodik, hogy miért nem kell egy jóképű, sportos, gazdag pasinak sem. Biztos a férfi társadalom a hulladék.
2018. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pandas74 ***** válasza:
76%

Van valami ami szurja kisse a szemem a megfogalmazasban.....a hulladek szo!Nem tudom,erintett vagy -e a kerdes felteveset illetoen ,de ilyen megfogalmazassal nem tudok azonosulni!Mitol lenne barki is hulladek(ide nem ertve a tenylegesen arto,rombolo,bunozo gonosz embereket),aki atlagos emberi ertekek szerint nem el ,es torekszik a boldogsagra,akar a tarsas kapcsolatok teren?

44 eves ferfikent valok,veszitem el az egzisztenciamat,(de teremtek majd ujat)dolgozom,celjaim vannak,(lassan valosulnak is meg)valtozom testileg(-21 kilo),lelkileg(kilepes az apatiabol,nyitas a vilagra)...szoval torekszem jobba valni.....ES NEM ERZEM MAGAM HULLADEKNAK!Persze vannak,akiknek ertektelen vagyok,nem tetszem,hidegen hagyom,hisz semmi kozunk egymashoz,de akinek nem jelentek erteket,az szamomra sem az....megsem hulladek!Azok a nok,akik ezen tulajdonsagok alapjan keresnek ferfit ,elore kodoljak a csalodast,de legalabbis eros onfeladasra szamithatnak,engem ez nem is zavar,hiszen az o eletuk.....viszont nincs is szuksegem ilyenekre.(legy eros,a celcsoportodnak sem biztos,hogy RAD,vagyis TELJES EMBERI MIVOLTODRA van szuksege)...kulsosegekre,anyagiakra utaztok,bevesztek dumakat,de elfelejtkeztek a TETTEK ERTEKELESEROL.

Ez megint csak a ti dolgotok...kb hasznalati targy szamotokra a ferfi(o maga es a vagyona)aztan csodalkoztok,ha a szep kezdet es romanc utan titeket is targykent dobnak el.....ez is a ti dolgotok!(erre pedig hatvanyozott az esely,mivel versenyeztek is az ilyen ferfiakert)Igaz talan az is ,hogy valogathattok is.....kerdes,milyen celu tarsas kapcsolat teren ...mi a cel?Ellenni?Kivenni minden jot a kapcsolatbol,minden elvezetet,vagy kizsarolni ezeket?VAGY OLYAT AKARSZ AKI SZERET TEGED?Rossz hirem van:ilyet nem kapsz,ha onmagad nem vagy kepes szeretni valakit onmagaert!(tisztaban vagyok azzal,hogy a fizikai vonzalom elengedhetetlen ,igy avval is ,hogy lehetnek,sot legyenek is igenyeid a szemely kulseje ,stilusa,de a jelleme vonatkozasaban is)

A BAJ AZ,HOGY KIRALYNO AKARSZ LENNI A VARBAN,DE OLYAN SOK VAN.....AKI SEGIT A VARAT EPITENI ,OLYAN KEVES!

Pedig egy kapcsolat errol is szol!

2018. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Valaki nagyon be van ragadva a számítógép elé és nem tud kimenni a valóéletbe, hogy saját véleményt alkosson?:( Nem tudom mégis miben segítene az ilyen kérdéseknél a mi személyes tapasztalataink, ami helyhez és helyzethez kötött.


Értem én, hogy “sok mindent hallottál”, netán a saját szemeiddel nem láttál férfit?:(

2018. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez a hulladék kifejezés nekem is csípi a szemem nőként. Attól, hogy valaki nem jön be,nem egymást keresitek, még nem hulladék.
2018. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Akit ez a kérdés annyira érdekel, az menjen fel női profillal akármelyik társkeresőre. Rögtön száz pasi rohanja le, hátha jó lesz ingyenk.rvának. Szerintem ne is csodálkozzanak az ilyen férfiak, hogy ezek után semmiféle tiszteletet se váltanak ki.
2018. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!