Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők milyennek látjátok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyennek látjátok a mai férfi felhozatalt?

Figyelt kérdés
Meséljetek mik a problémák a férfi nemmel?

#Férfi felhozatal #Mai férfi felhozatal
2021. nov. 25. 16:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor mindig csalódott vagyok, hogy a válaszok alapján engem keresnek a nők, még sincs senkim se. :D
2021. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
Az érzéketlenség és felszínesség a bajuk. Mindegy nekik milyen a nő belül, csak szép legyen. Ha 40 elmúlt, ez abban változik, hogy fiatal legyen. Abszolút nem érdekli a belső, bár a nő sikereivel kezdetben felvág, utána kisebbrendűségi érzés miatt elnyomja. Teljes odaadást várnak, kiszolgálást, de vissza csak morzsákat csepegtetnek. Önzők. Szó nélkül állnak tovább ha a nő megbetegszik, megöregszik, majd ráfogják hogy nem azért, hanem mert hárpiák. A gyerekkel nem játszanak, nem gondozzák, elváltként le is szarkák, menekülnek minden felelősség elől.
2021. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%

Ha csak a külsőt nézem, nekem úgy 20 éves korom óta a harmincas pasik jönnek be igazán (most 33 éves vagyok). Férfiasabbak egyszerűen, a huszonévesek zömét nagyon kisfiúsnak látom. Ennek tükrében kicsit vicces, hogy úgy alakult, hogy a férjem másfél évvel fiatalabb nálam, de ő pont nem nézett ki kisfiúsnak régen sem :D

Ha a belső tulajdonságokat nézem, akkor elég gáz a helyzet, a többség hűtlen, megbízhatatlan, nem lehet velük komolyan jövőt tervezni. Van egy velem egykorú szingli barátnőm, gyakran mesél az ismerkedéseiről, hát, borzalom :(

2021. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

Fogalmam sincs!


Nem szoktam nagyüzemben válogatni, akikkel meg alakul, szokra meg nincs panaszom.

2021. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon nehéz ezt így összefoglalni.

Én sok helyes pasit látok amerre járok, ahol élek (megyeszékhely).

De kevés olyan volt (legalábbis sztem) az életemben aki IGAZÁN megfogott volna, külsőleg-belsőleg. Lehet ez a "normális" elvégre mégsem mindegy ki lesz a párod.


Viszont amit fiatal lányként/nőként, fiatalfelnőttként tapasztalok, hogy a huszonéves srácok nagy része vagy tetemes része, nem igazán tudja hogyan is kéne közelíteni. Lehet ez a nőkre is igaz. Magamból kiindulva én sem vagyok a pasizás nagy mestere, ami lehet a koromból kiindulva a tapasztalat hiánya, kevéssége illetve lehet a szociális képességek (tömeges?) romlása is.

Minden esetre sok esetben tapasztaltam, hogy a srácok/férfiak nagyon rossz "taktikákkal" próbálkoznak, olvasom itt is, és néha az agyam eldobom. De minden éremnek két oldala van, szóval el tudom képzelni hogy ez inkább generációs probléma.


Talán jobb lenne ha mindenki bátrabb lenne, merne lépni és nem is kéne félni attól hogy a társadalom mit gondol, kiröhögik-e stb.


Hogy a kérdésre válaszoljak, ami nekem kiábrándító sokszor, az a beszéd, pontosabban trágárság gyakorisága, mai divat, sportzokni térdig (lassacskán) felhúzva, mintás zokni, ing kilógva/nem betűrve, piszkafalábak (valahogy régi képeken egy férfinak se volt ilyen ropi lába, pedig nem volt ekkora jólét), és ez a nőiesedés.

2021. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

Sz4r.

Rondák. Olyan csöcsei vannak némelyiknek, mint egy nőnek. Széles csípő.. Igazi hormon zavarosak.

Kiélt fejűek. 26-30 évesen már sokan őszek, kopaszodnak, ráncosak.

Életképtelenek. Nem tudják magukat ellátni, mama hotel van.

Gyereket akarnak. Dugn1 se tudnak.

Semmi férfiasság nincs bennük - nem állnak ki a barátnőjükért, még magukért sem.. bátortalanok,gyengék,jellemtelenek.

2021. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

#15

De jól megfogalmaztad!!

És az a baj, hogy a mostani, új generáció szemében az ilyen férfiak lesznek a férfiak, hisz ezt látják, ez lesz a természetes. Hosszútávon ez pedig borzasztóan nagy torzulást fog hozni a társadalomra nézve.. Nem elég, hogy a nembeli szerepek teljesen megszűnnek, már azt se fogjuk tudni, ki a nő, és ki a férfi..

2021. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem ismerkedek magyar férfival, mert ami nálam alap elvárás az otthon luxusnak számít. Nem törődik a legtöbb a külsejével, amelyik meg igen, az már mindjárt félszeműek között a király.
2021. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
23 éves férfiként olvasom itt a kommenteket, és be kell látnom hogy néhány felhasználónak igaza van..főleg szerintem is a #15-is jól megfogalmazta.
2021. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17%
Azert azt megneznem, hogy azok a nők akik itt valaszolgatnak a valo eletben mit tudnak felmutatni, mit tudnak nyujtani egy ferfinak. Mert elvaras az rengeteg van.
2021. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!