Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "hogy vagy?", "milyen napod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "hogy vagy?", "milyen napod volt?" kérdések tényleg kreatív kezdésnek számítanak Tinderen?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nekem van leírásom, nem az Instám és nem a #travelladdict, hanem rendes, amire lehet reagálni rendesen.


Ezt az üzenetet kaptam egy sráctól: "Szia, nagyon szép a szemed és a mosolyod :) Régebben nagyon kreatívan szia mizuval kezdtem, de nálad ezt biztos nem játszom be :) hogy vagy, milyen napod volt?"


Nekem őszintén tetszett ez az üzenet, mert azt hittem, a srác poénból írja, hogy "nagyon kreatív" volt régen, úgyhogy most is benyög egy "nagyon kreatív" kezdést :D Fel akartam venni a poén fonalát és visszaírtam, hogy szia, várom a kreatív kezdést. Erre jön a válasz, hogy miért, amit írtam, az nem volt az? Írom neki, hogy hát a hogy vagy, milyen napod volt, szép a szemed és a mosolyod nem az, ezt mindenkinek lehet írni és én is sok ilyet kapok. Erre szétvált.


Én amúgy tökre nem értem ezt, néha én is ráírok emberekre a leírásuk alapján, annyira nem nehéz, de ennél sablonabb a világon nincs, mit amit ez a srác írt, mint kiderült, full komolyan, nem poénból.


2022. jan. 21. 10:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kreatív, mint egy gázszámla.
2022. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"nem kezdhetjük rögtön nagyon személyes kérdéssel"

Hát ezek szerintem pont elég személyesek. Vagy a "milyen napod volt"-nál esetleg a munkahelyem ügymenetére kíváncsi? :D

2022. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben, bárminek gondoltam volna,válaszoltam volna csak simán a kérdéseire pár szóban.A reagálásoddal zavarba hoztad, gondolhatta,hogy a folytatás se lenen egyszerű.
2022. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont hogy nem folytattad a poént, hanem hótt komolyan válaszoltál.

Én a "miért, amit írtam, az nem volt az?"- ra (amit nyilván öniróniából írt) valami olyasmit válaszoltam volna, hogy "deee, ötcsillagos :D" hogy érezze, hogy veszem a poént.

Iróniára mondjuk születni kell, és ha ilyen területen nagy a különbség, az eléggé megnehezíti a kommunikációt.

2022. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

14.: Jó, ez lehet igaz, köszi. Amúgy az is baj, hogy nem mindig jön át az irónia neten egy ismeretlen embertől.


Tök mindegy, ez még reggel volt, azóta sokan rám írtak jobb kezdéssel.

2022. jan. 21. 12:08
 16/28 anonim ***** válasza:
14 vagyok, akkor minden jóra fordult, sok sikert :)
2022. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem a kreativitás miatt van ezekkel gond, hanem egy vadidegennek mégis mit meséljek a napomról, vagy arról, hogy épp hogy vagyok.

Ennél még az is jobb, ha megkérdezi a nem létező kutyámról, hogy hogy van. Akkor legalább el lehet kezdeni beszélgetni, hogy nincs, miért nincs, mert a macskákat szeretem, milyen fajtát...

2022. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%

Látszik, hogy te sem társat keresni vagy fent, hanem cirkuszi mutatványokat vársz a férfiaktól és majd mindegyik úgy dícsér mint ha csak te lennél az egyetlen nő ezen a fosadék appon. Hagyjuk már.


Amit a srác írt 100%-kosan jó nyitás, itt a probléma nálad van.

2022. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
26%

17, Hmmm ... kicsit ellentmondásos. Amikor első éjszakás kalandnál beleülnek a nők a péniszbe akkor nem zavarja őket, hogy idegen a csávó.


Amikor valaki megkérdezi, hogy vagy, akkor már probléma, hogy idegen.


:DDDD Tinder paradoxon

2022. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
"Jól,köszönöm! Péntek van,jön a hétvége,ilyenkor csak remek lehet a hangulatom!"
2022. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!