Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a pasiról aki ilyen konditeremben feszülős/ izmozós vagy alsógatyás képet tölt fel társkeresőre?

Figyelt kérdés
szept. 6. 02:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekes
szept. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Igénytelen szavanna-lakó.
szept. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha kidolgozott, jó teste van szerintem ezzel jelezni szeretné, hogy ő is csakis ilyen tökéletes testű nőt keres. Tudnám, hogy értelműen nem egymást keressük, nem pazaroljuk egymás idejét a képének köszönhetően végül is.
szept. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Mutogatja magát meg b@szni akar, már le is vetkőzött, készen áll.

Büszke lehet magára, mert sok időt, energiát , pénzt fektett magába.

Én nem mernék rá írni, mert konditermet csak a telefonom feldobódott videóiban látok.

szept. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Már görgetnék is tovább. Pedig én magam is edzek, de egy ilyen kép nem vall magas értelmi szintre. Ha félmeztelenre kell vetkőznie, hogy nőt találjon, akkor ott a fejben problémák vannak.
szept. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Öntelt, az ilyen pasik magukba szerelmesek, egy nőnek nincs hely mellette🤣Max. amíg kicsit szórakozik vele.
szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kover jozska helyett sokkal jobb.
szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Ők azokkal a lányokkal beszélgetnek, akik tangás-pucsítós vagy küldökig dekoltált fotót tesznek fel.

Nincs ezzel baj, virágozzék minden virág.

szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanaz, mint amit a pasik gondolnak a bikinis képeket feltöltő nőkről: könnyűvérű, szexet kereső, fuckboy. Mindet balra szoktam húzni
szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9# mi ez a ballra húzás?

Mit jelent?

Már többször olvastam itt, de nem értem 🤷‍♀️

szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!